2410
2553
عنوان

محبت داداش جاریم ب من

774 بازدید | 28 پست

خواب دیدم داداش جاریم بهم محبت میکنه (تو واقعیت پسر بی شیله پیله ایه یکی باید کنارش باشه تن تن وشگونش بگیره تا سنگین باشه ) من اصلن تو عمرم ب داداش جاریم فکر نکردم شاید اصن دوسال یبار ببینمش این خواب باعث شده بهش فکر کنم

باعث شد مدام ب اون صحنه فک کنم

شوهرم کلا بهم محبت نمیکنه کلا در حال جنگو دعواییم

من مدام ب محبت فک میکنم اینک کاش یکی منو دوست میداشت(از شوهرم نا امید شدم حتی ب طلاقم فک میکنم )

این خواب خیلی چندش بود ولی داشت بهم محبت میکرد دست رو نقطه ضعفم گذاشت چرا تو واقعیت کسی بهم محبت نمیکنه

چرا داداش من نشد داداش جاریم شد😔😔😔😔

وای خیلی بامزه بود خوابم اصن تو خواب اینجوری بود من هی پشتمو میکردم بهش اونم حرف میزد و نازمو میکشید من اصن محلش نمیدادم چوم شوهر دارم ولی دلم مور مور شد تو خواب الانم بهش فک میکنم عصبی میشم من چرا باید انقد چندش باشم😔😔😔😔

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خودتو سرزنش نکن فقط خواب بوده ممکنه برای خیلیا پیش بیاد 

فقط بهش فکر نکن 

درمورد زندگیت هم جدا از این موضوع جدی براش تصمیم بگیر و با همسرت هم حرف بزن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

چون محبتو دوستداری این خوابو دیدی. اتفاقی برادر جاریت اومده بخوابت لابد از تو وشوهرت یه چی شنیده اونم تو فکرت بوده به طور اتفاقی.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خودتو سرزنش نکن فقط خواب بوده ممکنه برای خیلیا پیش بیاد  فقط بهش فکر نکن  درمورد زندگیت ...

امروز شوهرم گوشیمو گرفت رفت تو پیامام نم هواسم نبود چشش خورد ب ایدی یه وکیل که اسمش رضا عه گف رضا کیه سری گوشیو از دستش گرفتم ..ولی مجبور شدم نشون بدم چون اگ نشون نمیدادم فک میکرد بهش خیانت کردم...راجب طلاق مشاوره گرفته بودم همه پیامارو خوند

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
2706