2726
عنوان

کوفته هام وا نره؟😕

843 بازدید | 56 پست

گفتم فردارو روزه بگیریم زد به سرم کوفته بپزم سحری بخوریم الان یه ۴۰ دیقه ای میشه گذاشتم رو گاز فقط اینکه الان تو تاپیکا خوندم لپه رو باید نیم پز میکردم در حالیکه من ۳ ساعت خیس کردم دیگه نیم پزش نکردم.نکنه وا بره؟☹حالا به بنده خدا پدرشوهرم گفتم برات ناهار کوفته میپزم وا بره که آبروم میره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخاطر لپه وانمیره ولی احتمال داره لپش خوب بپزه

میخوهی کوفتت مثل سنگ بشه و اصلا وا نره سینه مرغ جرخ کن توش

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
تخم مرغ زدی ؟

بله زدم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

توش تخم مرغ و ارد نخود بزن و کوفتتو وقتی بنداز تو اب ک داره قل قل میجوشه و بذار یک ۱۰ دفیقه حسابی بجوشه

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
چند دقیقه اول درشو نذار 

درش کلا باز گذاشتم

اگه تا حالا وا نرفته، دیگه نمیره. فقط برار خوب بپزه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706