2737
2734
عنوان

راهنمای مخ زنی پسر😂

608 بازدید | 80 پست

یه پسرس جفتمونم تهرانیم اینستا اشنا شدیم از شهریور ماه جفتمونم 23سالمونه روز تولدمونم یکیه

هی اصرار میکنه ببینمت اما بخاطر کرونا بهونه میکنم نرم چون که همه چی تمومه و بنظرم شکست عشقی میخورم هم پولداره هم قیافش خوبه همیشه خودش پیام میده یا مستقیم نگف بیا دوس شیم حرفای رمانتیک میزنه ازم تریف میکنه همون روزای اولم کامل منو شناخت راجب خط قرمزام گفتم و اینکه من اره 9 شب خونم و این جور مساعل؛ امامن یه جوری برخورد میکنم که انگار خیلی عادیم اما از اینور براش له له میزنم😂😂 اما خب کلا منطقی ام برام حکم سرگرمی داره جدی نی واسم ی مدت حدودا 3هفته حرف نزدیم تولدمو تبریک گف که منم سرد جواب دادم و باز دوشب پیش استوریمو ریپلی کردویس داد ک اره انگار دلخوری و اینا بد که گفتم به این علت ک غیب شدی شرو کرد توضیح دادن؛چ خاکی توسرم بریزم؟از ی طرف کراشمه😂از یه طرف مشخصه دختربازه؛از ی طرف تا خودم بی محلی میکنم که بره نرف؛حس میکنم با من خوبه و پبگیره پس پیگیرهمه هس؛و انگار مشخصه که ادم تعهدب نی ینیی میخاد همرو داشه باشه اینم بگم من خودمم ظاهری در حد همونم خودم که اعتماد به نفس ندارم اصن دوسام میگن دافی 😂 و لیسانسمم تازه گرفتم رتبه دو رقمی هسم😂این پسرم مدیر شرکته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
2706