2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد ازم جداشه

7936 بازدید | 307 پست

سلام دوستان من تازه واردم فقط واسه کمکتون اومدم من ۲۱سالمه تو عقدم شوهرم دوروز پیش یه چت تو گوشیم دید یه چت معمولی با یه پسری که من قبل ازدواج باهاش فقط و فقط در حد سلام و احوال پرسی بودم دید و گذاشته رفته میگه نمیخامت بخدا من دوسش دارم و پشیمونم اون چتام واقعا در حد چت دو تا دختر بود کمکم کنید چیکار کنم برگرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجبور برگرده

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2731

خو چرا پاک نکردی ، 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2738

خوب چرا پاک نکردی بعد از ازدواج؟چت هات رو خوب منم باشم ناراحت میشم میگم حتما حسی داره بهش خانومم که چتش رو نگه داشته اقایون رو این چیزا حساسن اشتباه از شما بوده باید حساسیت های نامزدتون رو درک میکردین

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
2706