2726
عنوان

من از بچه های سایت حاجت گرفتم ...

193 بازدید | 7 پست

امشب خیلی دلم شکسته و گرفته ...

اما یه شبی که اصلا خوب نبودم، از بچه های سایت خواستم دعام کنن

اونشب تو اون ۷۵ تا بازدید

نفس یکی حق بود و شد اون چیزی که من میخواستم

درسته، بعد اون خیلی بهم سخت گذشت

اما ...

من گفتم و شما دعا کردید و شد

دورتون بگردم

امشب من دلم خیلی شکستست ...

میشه به حرمت آبروی حضرت زهرا 

تو این شب خوب

دعام کنید💚

خدا به دل پاکتون نگاه کنه.

اگرم دوست دارید

شمام حاجتاتون رو بگید منم لایق باشم دعاتون کنم

برا منم دعا کن از این حال در بیام و خوب شه روح و روانم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون عدد حروف این ذکر شریف 19 است ، جهت نجات از بلا ها و گرفتاریها فرمونده اند بعد از هر نماز نوزده ((19)) بار بگوید: «نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيمِ»

»نجات از تو ست ای پروزدگار کریم من ،ما را نجات و رهایی ده بحق بسم الله ارحمن الرحیم«

انشاالله به حق این شما عزیز گره از کارت بازشه و دلت شاد شه‌. دعا کن پدرم خوب بشه. بچم سالم به دنیا بیاد و من مشکلم حل بشه. مشکلات مالیمون حل شه که من مرگمو از خدا نخوام با یه بچه تو شکم توروخدا دعا کن مشکل مالی من و همسرم حل شه و حقوقشو بیشتر کنن

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

حاجت روا شی عزیز جان دعا کن اگه به صلاحم هست مادر بشم

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘