2737
2734

میری فروشگاههای طرف قراددادوبعدازخرید باپوزملت خودبخودتخفیف می گیری حتی اگا معرفی نکنی

شماره کارتت ثبت شده

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به منم ی بار معرفی کردن من باور نکردم فک کنم آخرش تقلب از آب در بیاد 

میگن مثل اسنپه

عنقریبه که بترکونه

سودکم ولی تعدادزیاد

میگن مثل اسنپه عنقریبه که بترکونه سودکم ولی تعدادزیاد

آره همشون همین رو میگن ولی اسنپ داری کار میکنی ونون زحمت خودت رو میخوری این اینجوری نیس من که باور نمیکنم بیشتر به شرکت های هرمی شبیه اس 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
من کارشناس شرکت ام وی هستم کسی بخواد اطلاع داشته باشه من جوابگو هستم

واقعا؟

خوشبختم ازآشناییتون

اینکه میگن مثل شرکتهای هرمی هست درسته؟

برای ورودش چقدربایدپرداخت؟

2738
واقعا؟ خوشبختم ازآشناییتون اینکه میگن مثل شرکتهای هرمی هست درسته؟ برای ورودش چقدربایدپرداخت؟

جسارتا از کدوم شهر هستی؟ من اگه بخوام اینجا بگم میدونم متوجه نمیشید و گیچ میشید اگه ممکنه تا به صورت انلاین یه ساعت براتون بزارم و پرزنت کنم شمارو

جسارتا از کدوم شهر هستی؟ من اگه بخوام اینجا بگم میدونم متوجه نمیشید و گیچ میشید اگه ممکنه تا به صورت ...

نه گلم من فعلامی خوام اطلاعات بگیرم

البته خواهرم واردشدن نگرانشونم

نه گلم من فعلامی خوام اطلاعات بگیرم البته خواهرم واردشدن نگرانشونم

به هیچ عنوان نگران نباشید ببینید شما برای اینکه بخواین از شرکت اطلاع داشته باشین و از خدمات و درامد زایی اطلاع داشته باشین حتما باید پرزنت بشین ولی اینو مطمئن باشی که شرکت ما داره یه جور فرهنگ سازی میکنه و قانون شرکت و مردمی و کنه و همگی کنه دقیقا مثل اسنپ که همگی شده و مردم دارن درامد سازی میکنن ببین عزیزم ما زندگیمون از هرم تشکیل شده است مثل خانواده یا دستگاه دولت که از رهبر شروع میشه و بعد به سه قوا میرسه تا به پایین پس کلمه هرم شده یه ترس به دل مردم الان شرکت پنبه ریز که قانونی هست هم هرمی کار میکنه ولی خوبی شرکت ما اینه که نه محصول محور هست نه مشابه شرکت بیز و پنبه ریز هستیم به راحتی داره پول میده به راحت واگه بهش باور داشته باشی میتونی در عرض 6 ماه فعالیت یک بازنشسته با درامد عالی باشین

وارد سایت شرکت بشین اخر صفحه مجوز ها رو نشون داده یا از طریق منو قسمت مجوزها برید هم پروانه کسب داره و هم مجوز بازار یابی شبکه ای که یک ماهه گرفته در قسمت مجوز پروانه شماره پرونده و گلاسه رو یادداشت کنید و وارد سایت پلیس فتا بشین و شماره عارو اونجا وارد کنید نوع شبکه و فعالیت و قانونی و غیر قانونی بودنش نشونتون میده

وارد سایت شرکت بشین اخر صفحه مجوز ها رو نشون داده یا از طریق منو قسمت مجوزها برید هم پروانه کسب داره ...

سپاس

وارد سایت شرکت بشین اخر صفحه مجوز ها رو نشون داده یا از طریق منو قسمت مجوزها برید هم پروانه کسب داره ...

چراتوی همین نی نی سایت تبلیغ نمی کنین براش؟

چراتوی همین نی نی سایت تبلیغ نمی کنین براش؟

چون این شرکت نیاز و حق تبلیغات نداریم در واقع بر حسب اعتبار بندی باید دعوت کنیم متاسفانه بعضی از این فرصت سو استفاده کرده و خراب میکنند 

2706