2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

آشا محرابی و طلا معتضدی مرجانه گلچین.نعیمه نظام دوست...فریبا نادری فاطمه گودرزی شهره سلطانی نسیم ادبی

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

اه اه چ مافیا چ شام ایرانی 

قسمت زنونه اش مزخرفه 

همشووون سلیطه آن میخواد همو پاره کنن 

مردا خوبه جمع و جورترن

حتما قسمت مهدی کوشکی و امیرمهدی ژوله رو ببین

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  

از کدوم سایت میبینن من می‌دیدم نتم تموم میشد 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 
2714
قسمت بهاره رهنما  مریم امیررجلالی بنڟرم جالب بود  ادم حوصلش سر نمرفت

کوشکی اینا عالیه ببین ختما

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
اه اه چ مافیا چ شام ایرانی  قسمت زنونه اش مزخرفه  همشووون سلیطه آن میخواد همو پاره کنن&n ...

خداییش خیلی خنگ بودن سری اخر مافیا

اگه ده سری دیگه ادامه داشت بازم شک میکردن به نیما و احسان 

صد رحمت به زنا باز مریم مومن و یکی دو نفر دیگه باهوش بودن

خداییش خیلی خنگ بودن سری اخر مافیا اگه ده سری دیگه ادامه داشت بازم شک میکردن به نیما و احسان  ...

اتفاقا اصلا اینجوری نبود 

بیچاره علیمردانی نمیتونی جمعشون کنه 

انگار حموم زنونه اس همش درحال حرف زدنن