2733
2734

سلام دوستاي گلم 

از اونجايي كه خدا گفته دعا در حق ديگري رو مستجاب ميكنم و وقتي جماعتي باشه سريع تر اجابت ميشه 

بياين اينجا حاجت هامونو بنويسيم و همه براي هم ٣٠٠ تا صلوات يا بيشتر بفرستيم 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم :

الهي ازمون استخدامي قبول بشم و زمين مون به قيمتي كه ميخوايم فروش بره و تمام كاربراي اين تاپيك حاجت روا بشن الهي امين 

٥٠٠ تا صلوات ميفرستم 

2738

یه مشکل تو زندگیم دارم بعد دهسال که حل نشده انشالله به حق خانم فاطمه زهرا به همین زودیا برطرف بشه 😢😢🙏انشالله خدا غم از دل همه برداره🙏🙏هرچی بتونم میفرستم

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟

من پیام هر کسی رو که لایک کردم براش یه صلوات فرستادم

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
یه مشکل تو زندگیم دارم بعد دهسال که حل نشده انشالله به حق خانم فاطمه زهرا به همین زودیا برطرف بشه 😢 ...

الهي آمين عزيزم 

2706