2410
2553

اب فراووووووون ، متروتیدازول

و باز هم اب فراووووون

نارنگی و لیمو بخور ادرار اوره

تو اب، لیمو بچکون بخور

دکتر هم حتما وقت کردی برو

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اب فراووووووون ، متروتیدازول و باز هم اب فراووووون نارنگی و لیمو بخور ادرار اوره تو اب، لیمو بچکو ...

سلام عزیزم من قرص سفکسیم میخورم سوزشم کم شده ولی درد پهلوم هنوز هست ممکنه از کلیه ام باشه؟

2720
سلام عزیزم من قرص سفکسیم میخورم سوزشم کم شده ولی درد پهلوم هنوز هست ممکنه از کلیه ام باشه؟

بله 

ممکنه سنگ‌ یا شن باشه ، شایدم عفونت زده به کلیه 

به هرحال فعلا تا دکتر نرفتی اب و مرکبات زیاد بخور باور کن معجزه میکنه ، دکترم بری همینارو بهت میگه 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

[QUOTE=173087965]بله  ممکنه سنگ‌ یا شن باشه ، شایدم عفونت زده به کلیه  به هرحال فعلا تا دکتر نرفتی اب و م ...[/QUOTE   اوکی مرسی عزیزم نه هنوز دکتر نرفتم میخوام برم سونو فقط ببینم درد واسه چیه؟

من سنگ دارم وضعم همینه زجرکش میشم

سلام شمام تو.پهلوتون درد میکنه؟من ادرارم با درد میومد بعد همش بعد از اینکه چن دقیقه از دسشویی میومدم بازم احساس.میکردم مثانه ام پر ولی وقتی میرفتم یکی دو قطره بود 

2714
سلام شمام تو.پهلوتون درد میکنه؟من ادرارم با درد میومد بعد همش بعد از اینکه چن دقیقه از دسشویی میومدم ...

اره من عفونتم داشته باشی همینطور میشه

برای سلامتی خواهرم صلوات میفرستی؟اللهم اشف کل مریض