2733
2734
عنوان

رفتم پیش روان پزشک...

12124 بازدید | 160 پست

با هپاهنگی روان شناسم...

با یه روان پزشک صحبت کردم..

قرص اس سیتالورام و آلپرازولام بهم داده....

میترسم از خوردنشون.. نمیدونم چراااا

کسی ازین دارو ها استفاده کرده؟

نتیجه ش خوب بوده باشه

نترس من خوردم خیلی خوب نتیجه میده خودش به موقع قطع میکنه برات 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چاق نمیکنه؟

نه 😁 سیتالو پرام قرصی هست که مجاز تجویزش حتی برا ی کودک هفت ساله ضد استرس و تنش الوپرازلام هم برای آرامش هنگام خواب 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
چه مدت خوردی شما؟ من خودم فکر نمیکنم افسرده باشم.. ولی اونا گفتن افسرده ای

من ی دوره شش ماهه استفاده داشتم بعد چندین سال دوباره حالم بد شد ی دوره یک ساله استفاده کردم 

2738
هر دوتا رو؟

بله سری اول من هالوپیرادول هم مصرف داشتم به علاوه اینا 

حالم خوبه.. خاطرات بچگی و گذشته خیلی اذیتم میکنه... 

خب بهشون فکر نکن گذشته دیگه مگه گذشتت الان تو زندگیت تاثیر گذاشته؟! اسمش با خودشه خاطره 

همه ی ما خاطره هایی داریم ک بد بوده صد در صد ولی نباید خودمونو اذیت کنیم ک تموم شد رفت پی کارش 

2706