2733
2734
عنوان

تکون شدیدنوزادروی پا😣😣😣

186 بازدید | 35 پست

سلام خانوما دخترم تازه سه ماهش تموم شده امروز خواهرشوهرم اینا اومده بودن موندن واسه شام منم دخترم گریه میکرد خواهرشوهرم اصرارکرد بزار من بندازم روپام بخوابه من هیچ وقت اینکارو نمیکنم گفتم باشه😣بعددیدم داره خیلی شدید تکونش میده گفتم این چه وضعشه آروم تکونش بده بعد که باز سرم گرم بودبرگشتم دیدم داره بازم شدید تکونش میده😭😭😭وای خدا از اون موقع یه سردردی گرفتم که نگو سرم داره منفجرمیشه نکنه بچه چیزیش شه مغزش آسیب ندیده باشه؟؟؟😢😢😢😢

نه بابا نگران نباش

مادرای ما انقدر مارو تکون میدادن، مگه چیزیمون شد؟؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا بگین چیکارکنم 😭😭😭😭تواین سه ماه من یه بارم روپام ننداخته بودم😣

من بچه م عادت داره فقط رو پا میخوابه، از دو ماهگی دیگه عادتش شد

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

طوریش نیست

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
نه بابا نگران نباش مادرای ما انقدر مارو تکون میدادن، مگه چیزیمون شد؟؟

آخه این خیلی بدتکون میداد نمیدونم چرا مامانای ما که دیگه اونجوری تکون نمیدادن که ‌...مامان خودم خواهرمو مینداخت روپاش ولی خیلی آروم تکونش میداد

نه بابا بچه های قدیم همه این مدلی بزرگ شدن باید مغز همشون معیوب باشه؟ مگه مغز الکیه اینجوری آسیب ببی ...

عزیزم معیوب شدیم که وضع زندگیمون اینه دیگه😐😅

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2738

نگران نباش عزیزم اگه خدایی نکرده طوری شده بود علامتی چیزی نشون میداد حتما.

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

استارتر منم مث تو خیلی رو بچه م حساسم، خیلی زیاد، ولی اینطوری نباش  خودتو داغون میکنی

نه بابا اشکالی نداره درسته نباید محکم تکون داد ولی چیزیش نشده پسرمن ۲۱ ماهشه هنوز رو پا به زور میخوابه  

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

تند تکون دادن برای بچه خوب نیس

دکتر پسرم میگف کلا رو پا عادت ندین یا اروم تکون بدین 

ی مایعی تو مغزش هس زیاد تکون بخوره احتمال اسیب هست

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
نه بابا بچه های قدیم همه این مدلی بزرگ شدن باید مغز همشون معیوب باشه؟ مگه مغز الکیه اینجوری آسیب ببی ...

اخه خیلی بد تکونش میداد براهمین میترسم آروم تکون نمیداد که😣

دخترمن کلا روپاعادت داره بخابه ازنوازدیش تاالان ک ۲۰ ماهشه چ ربطی داره دخترمنم باید تندتکون میدادی میخوابید

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706