2737
2739

این جریان دوستمون @مهربون۹۲ هست بااجازه دوستمون دلم خاست اینو بذارم چون قلب خودم لرزید 😭😭😭

اگر میتونید دوستمون رو تگ کنید 

برای مادر شدن من فقط یک صلوات بفرستید زهراهستم 🙏🙏

داخل حرم نشسته بودیم باخودم داشتم میگفتم یاامام رضابادوتابچه شهرغریب تواین سرمابی سرپناه چیکارکنم؟ دورکعت نمازخوندم وتو قنوتش حضرت زهرارو صدازدم وامام رضاروبه ایشون  قسم دادم.نمازم که تموم شدداشتم تسبیحات حضرت زهرامیگفتم که خانومی نشست کنارم بعدگفت مسافری گفتم بله پرسیدچندوقت قراره  اینجابمونیدگفتم نمیدونم ویه مختصری ازدلیل اومدنمون گفتم.دیدم گریه میکنه ازش پرسیدم چراگریه میکنیدگفت قبل اذان صبح خواب دیدم یه خانوم سبزپوشی ازحرم امام رضااومدبیرون وداخل خونه ی من شد.گفت یه نفرازحرم پسرم خیلی منوصدامیزنه دوتابچه کوچیک داره امروزبروحرم مشکلش به دست شماحل میشه.بنده خدامیگفت ازصبح توحرم آواره ام وگریه میکنم که کی داره منوصدامیزنه تااینکه کمرم دردگرفت وپیش شمانشستم.خلاصه اینکه خانومه واسه بوشهربودوسال شصت ونه ازارث پدرش دوواحدخونه نزدیک حرم خریده بود.تابستون وبهارمیرفتن بوشهروپاییز زمستون مشهدبودن ویه واحددیگه هم اجاره میدادن.مارواز روی خصوصیاتی که حضرت زهرابهش داده بودبردخونش.پدرشوهرش بوشهرمریض شده بودوشوهراین خانوم پسربزرگش بودرفتن بوشهروخونه شونوباتمام وسایل واسه نه ماه دادن به ما.این فقط یه گوشه ش بودفکرنمیکنم مشکلت ازمشکل من بزرگترباشه

يا فاطمه زهرا😔😔😔😔به دادم برس

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوستان میشه به حق این شب برای من دعا کنید؟

اعوذبالله کلی شک و تردید به خدا و پیغمبر سراغم میاد وقتی اینهمه مدته خدا جواب دعامو نمیده حالمو خوب نمیکنه

میشه دعام کنید؟

نمیدونم چیکار کنم 

دوستان برام دعا کنید

😍😍💛

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

مشکل منم فقط معجزه میتونه حل کنه. شمارو به خدا ایشونو قسم بدید به پسرش مشکل منم حل کنه. پای اینده و ابروم وسطه. ارزووم حسرت نشه😭😭😭 یه صلوات به دعای کوچولو. خواهش میکنم دوستان😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

یاحضرت زهرا،قربون دل بزرگ‌ومهربونت.

همه بچه های اینحاروکمک کن،دلشونو شاد کن.خوشبخت بشن ،بچه داربشن،زندگی داربشن،مریضا شفا پیداکنن.

همه اونایی که دستشونو بالاگرفتن به سمتت بگیردستشونو،یافاطمه زهرا قربون پهلوی شکستت😥

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2706