2733
2734
چرا با دسمال مرطوب لباتو میخوری     دسمال مرطوب توگلوت گیرنمیکنه😑 حدااقل با نون بخورسیرش ...

با سمال مرطوب نمیخورم کع لبامو میخورم وقتی حوصلم نمیکشه با دسمال مرطوب پاک کنم😐😂

🌱🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرکاریه بابا 

اره

بازم امتحان کردم ولی نشد😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
آره من حتی ویتامین ای هم زدم بازم هیچ تغییری نکرد.... 🙄

میدونستم ولی منم امتحان کردم

من واسه اینکه لبا خوشرنگ و خوشحالت تر بشن

با وازلین میزنم رو مسواک و میکشم رو لبام. مث مسواک زدن

خوشگل میشن 

طبیعی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738
با سمال مرطوب نمیخورم کع لبامو میخورم وقتی حوصلم نمیکشه با دسمال مرطوب پاک کنم😐😂

این رژا سرب داره 

نکن اینکارو دختر

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
من هروقت رژ بیست و چهارساعته میزنم حوصلم نمیکشه پاک کنم با دستمال مرطوب لبامو میخورم فردا انگار تزری ...

خیلی کار اشتباهی میکنی عزیزم ، رژهای ۲۴ ساعته حاوی سرب هستن و باعث یه بیماری بدی که نمیخوام اسمشو بیارم میشن ، دیگه نکن اینکارو 

خدایی این تاپیک پر بازدید شد؟؟؟ 😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

اسی جان من کپسولشو ندارم ولی از اطن شیشه کوچولوهای آمپولشو دارم که میزنن تو امپول اونم بزنم میشه؟؟؟

سلام سیامک انصاری هستم🤗🤗 از طرف بایا اومدم بگم تا نی نی سایتو سالم پس نگیریم اروم نمیگیگیریم😐😐 یک لحظه از یاد بایا غافل نشید🤕🤕
مبخای فلج کنی خودتو😐

اخه چیکار کنم پول ندارم پروتز کنم میخوام از راه طبیعی برم جلو 😂😂😂

سلام سیامک انصاری هستم🤗🤗 از طرف بایا اومدم بگم تا نی نی سایتو سالم پس نگیریم اروم نمیگیگیریم😐😐 یک لحظه از یاد بایا غافل نشید🤕🤕
اخه چیکار کنم پول ندارم پروتز کنم میخوام از راه طبیعی برم جلو 😂😂😂

😂

من کپسولشو دارم سوراخ کردم زدم ب لبم یخووووورده پف شد زود پاکش کردم ترسیدم گنده و زشت بشه بهش فک کردم دلم درد گرفت 😂😂😂😂

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫
2706