2726
خب حالاسوالتوبپرس

من ک میبینمش بگو واست دعا میکنم و یکم راجبش بگو

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم داره؟ حسش نسبت بهم؟ چی میشه تهه این ماجراها من امشب خیلی دلم گرفته و حالم خوب نیست

کنی دوست داره اماچنان حسی بهت نداره اماعلاقش بهت زیادمیشه ناراحت نشیاچیزی ک ب ذهنم میادمیگم

2728
به همین زودیا

مرسی عخش جان

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
دوستم داره؟ حسش نسبت بهم؟ چی میشه تهه این ماجراها من امشب خیلی دلم گرفته و حالم خوب نیست

دلت خودش فهمیده واسه همین گرفته برای هر کاری یا کسی ک هست هر چی ب بشه و پیش بیاد در یک مدت زمان تهش تونیه ک تو دوست نداری برای همین حست به غم رسیده در حال حاضر... هر چی هست بی تفاوت (اگه میتونی) زمان بده تا مشخص بشه دل گرفتنت...اگرم نمیتونی رها کن ...

2706