2737
2734

از گوشیش 

هیچ گوهی نخوردم 

عصر دعوا و درگیری تا رفتم زیر سرم 

از امشب میخوام فقط غذا بپزم و خونه زندگی تمیز کنم لام تا کامم باهاش حرف نزنم

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از گوشیش  هیچ گوهی نخوردم  عصر دعوا و درگیری تا رفتم زیر سرم  از امشب میخوام فقط غ ...

واسه چی خونه تمیز کنی ؟ مگه اون وظایف همسریشو انجام داده که تو انجام بدی . به خودت برس 

تو گوشیش پیاماشونو دیدم . ریختم تو خودم اصلا نمیتونستم باهاش حرف بزنم‌ انگار زبونم قفل شده بود. اخرش خودش از رفتار سردم فهمید چن دفعه گفت نمیکنم باز تکرار کردو باز دعوا کتک و جروبحس ... دیگه نزدیک بود جدا بشیم اما بهم قول داد و الان یه چن ماهیی میشه چیزی ازش ندیدم  البته خدا کنه چیزی نباشه ک من بخوام ببینم ...‌

بچه هم دارید ؟ شوهرتون چی گفت

نه بچه ندارم 

اون قسم خورده که گزاشته کنار 

اما من تو گوشیش چیزی دیدم که بنظرم دروغ میگه 

ناگفته نماند خودمم مقصرم خیلی دیگه دارم شورشو درمیارم مثل کارآگاه افتام پشت سرش

2738
واسه چی خونه تمیز کنی ؟ مگه اون وظایف همسریشو انجام داده که تو انجام بدی . به خودت برس 

منظورم از کل وظایف همسری این دوتا بود اونم به خاطر اینکه خونه کثیف باشه خودم اذیت میشم

تو گوشیش پیاماشو دیدم و عکس زن گریه کتکش زدم میخاستم برم نذاشت قول دادن دیگ تکرار نشه فعلا ک چیزی ندیدم خدا کنه دیگ نبینم نمیخام پسرم بچه طلاق بشه

خدایا مواظب عزیزانم باش 🤲  
نه بچه ندارم  اون قسم خورده که گزاشته کنار  اما من تو گوشیش چیزی دیدم که بنظرم دروغ میگه ...

نمیشه بهشون اعتماد کرد فقط برای بچه اوردن باید خیلی مطمئن بشی که دیگه ترک کرده و نمیره سراغ خیانت

نه بچه ندارم  اون قسم خورده که گزاشته کنار  اما من تو گوشیش چیزی دیدم که بنظرم دروغ میگه ...

هرچی دنبالش بری اون بیشتر جذب اون کار میشه ولش کن  منم همینکارو کردم  اخرش خودش خسته شد 

2706