2737
2734
عنوان

بنظر شما عشق وجود داره؟

236 بازدید | 59 پست

24 سالمه و تابحال عاشق نشدم

بنظرم عشق اثر هورموناس چون بررسی کردم در طول ماه تو تایمایی که هورمونای زنانه بالاس پیش اومده از سلبریتیا و... خوشم بیاد و بنظرم جذاب بیان

و اینکه بنظرم عشق وقتی اتفاق میوفته که ما یه نفر رو خیلی تو ذهنمون کامل ببینیم ولی یکم ک بگذره و متوجه بشیم ک اونم یکی مث بقیه مثلا دست تو دماغش میکنه یا گاهی دیر ب دیر حمام میره یا گاهی دروغ میگه و... - ببخشید ولی میخوام واضح بگم بفهمین😂- اونوقت دیگه اونقدا کامل نمیبینمش پس عشق ی توهمه انگار

حالا شما هم بدون توهین بیاین نظراتتونو بگین حتما اگه اشتباه میکنم بهم بگین

منم خیلی دلم میخواد عشق رو تجربه کنم چون میگن قشنگه اما امیدی ندارم

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم خیر چون خودم آدم منطقی هستم

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋
2728
2738
هست ولی همیشگی نیست میتونی احساسش کنی ولی همیشه نه 

همین دیگه

به محض اینکه حس کنی اونم ی آدمه مث بقیه عشق تموم میشه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

ببخشید ولی خیلی حرف مسخره ای هست که میگی اثر هورمون ها!

تقریبا میشه گفت همه چیز انسان توسط همین هورمون هاست 

که فقط یه نوع انتقال دهنده  و هماهنگ کننده بدن حساب میشن

اینجور که شما میگی باید همه کارای انسان زیر سوال بره!

بله دوست داشتن و عشق وجود داره

مثل بقیه نیازها و حسهای انسان

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2706