2737
2734
عنوان

به نظر شما من بعد چند سال...

165 بازدید | 9 پست

بچه دار شم خوبه:شرایط عقلی سنی مالی اوکی ولی شناخت کامل از همسرم حس میکنم ندارم یعنی میترسم عاشق بچیم جفتمون😖اینجا همه زنا میگن کاش بچه نداشتیم

زندگیتو بازندگی کسی مقایسه نکن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضام تجربمه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2731

عزیزم تو میخوای بچه دار شی خودت باید ببینی کی آمادگی داری ولی کی دلش میاد اینو لکه ک کاش بچه دار نشده بودیم؟ناشکریه محضه بخدا من برا دخترم میمیرم 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
خداحفظش کنه به خاطر شرایط میگن دیگه

مرسی گلم کسی ک شرایطشو نداره نباید بزاره بچه دار بشه بچه خرج داره دردسر داره ولی وقتی ک دیگه بچه دار میشن نباید ناشکری کنن 

2738
جز خرج مسئولیت خیلی مهنه

گفتی شرایط گفتم خرج داره وگر ن اولین چیزی ک مهمه اینه ک باید مسئولیت پذیر باشی و بچه ای رو ک دنیا میاری با جونو دل ازش مراقبت کنی 

گفتی شرایط گفتم خرج داره وگر ن اولین چیزی ک مهمه اینه ک باید مسئولیت پذیر باشی و بچه ای رو ک دنیا می ...

دقیقا همین طوره ...من واقعا همیشه میگم باید با کلی برنامه ریزی بچه دار شم متنفرم که رو حوس زود گذرم یه بچه رو اصیر کنن