2726
عنوان

چی کار کنیم همیشه در دسترس نباشیم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 56 پست
مثلا چطوره گاهی تماسش روجواب ندم؟ 

بستگی به ارتباطتون داره. من با شوهرم وقتی دوست بودم مثلا گاهی جواب نمیدادم بعدا مسیج میدادم که فلان کارو داشتم میکردم و نبودم. یا بعضی وقتا میگفتم تا دو سه ساعت نیستم دارم میرم فلان کارمو انجام بدم. چون نگران میشد از قبل میگفتم.و کارای این مدلی. اما ما خیلی صمیمی بودیم. اگه با طرفت صمیمی نیستی آره میتونی گاهی جواب ندی کلا و همه چی رو هم توضیح ندی براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه برا خودت ارزش قایل بشی اویزون نباشی چکش نکنی کنترلش نکنی و اینو بدونی که هر پسری برا بهتر ...

من یه مشکلی دارم کات کردیم مقصر من بودم اون برگشت منم سریع ج دادم چون مقصر من بودم حالا سردشده دیر به دیر پیم میده منم نرفتم سمتش چ کنم درست بشه؟ 

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
2728
مثلا پیم داد ج ندم؟ 

اگ ج ندی میفهمه.واقعا کار داشته باش اداشو درنیار

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نمیدونم من کلا از اینکه بعد کات دوباره کانکت شم بدم میومده و میاد و هیچوقت انجام ندادم تجربه ی کمک ن ...

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🙏🏻

نه بعدش باهاش مهربون باشو محبت کن 

تو میگی اگ زنگ زدج ندم تاثیر داره پس؟؟ فکر کنم همینه چون دفعه پیش قهر کردیم من مقصر بودم خودش برگشت بعد تازنگ زد سریع ج دادم اونم گفت ایول ک همیشه هستی... این ینی نباشم درسته؟؟؟ اوکی میشه با نبودنم؟؟؟ 

بستگی به ارتباطتون داره. من با شوهرم وقتی دوست بودم مثلا گاهی جواب نمیدادم بعدا مسیج میدادم که فلان ...

ما خیلی صمیمی بودیم قهر کردیم سرد شد رابطه☹️

نباید طوری باشه که کلا بی محلی کنی ولی باید حس بکنه که همیشه در دسترس نیستی. میتونی یروز پیام بدی و ...

اخه الان سرده رابطه اصلا از هم خبر نداریم☹️

حتما دوستت داره دلیل دیر اومدنشم حتما کار وگرفتاری داره

شما ک آقایین خودتون بگین من چ کار کنم ک بفهمه همیشه هم در دسترس نیستم؟؟؟ چون دفعه پیش، قهر بودیم مقصر من بودم ایشون برگشت چون مقصر من بودم دوباره رفتم باهاش اونم گفت ایول ک هستی همیشه 😍😐این ینی همیشه هم نباش... چی کار کنم اوکی بشه باز رابطه کلا چطور دوباره جذب میشه؟ 

ما خیلی صمیمی بودیم قهر کردیم سرد شد رابطه☹️

من که در جریان ریز روابطتون نیستم. اما من بودم اگه دیر میومد سراغم منم هر دفعه زود نمیپریدم جواب بدم. گاهی جواب نمیدادم که یجوری نشه انگار کلا نشستم هر وقت اومد جوابشو بدم سریع. اما هر بارم حرف میزدم خوش اخلاق بودم و الکی قیافه نمیگرفتم. شل بازی هم درنمیاوردم البته

شما ک آقایین خودتون بگین من چ کار کنم ک بفهمه همیشه هم در دسترس نیستم؟؟؟ چون دفعه پیش، قهر بودیم مقص ...

بنظر من کم محلی کن برمیگرده اگه واقعا براش مهم باشی و دوستت داشت باشه البته بستگی ب طرفت داره 

اقای جاویدخوشتیپ ...  
من که در جریان ریز روابطتون نیستم. اما من بودم اگه دیر میومد سراغم منم هر دفعه زود نمیپریدم جواب بدم ...

میشه بیشتر توضیح بدی برام؟؟؟ ینی اگه دیر اومد گاهی فقط سین کنم؟؟؟؟ 

تاثیر دارن؟؟؟ 

2706