2737
2734
عنوان

خاک به سرم شد با این غذام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2334 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه بار مامانم سر کار بود ماهم مهمون داشتیم از راه دور اومده بودن 

من سرخود خواستم شام درست کنم که وقتی مامانم از سرکار اومد ذوق کنه

موقع شام گه شد یه عالمه مو توی غذام پیدا شد هر کی به ی بهونه ای فرار کرد 

منم ک کلا هیسیتم رف😄😄😄

2738
یه بار مامانم سر کار بود ماهم مهمون داشتیم از راه دور اومده بودن  من سرخود شام درست کنم که وقت ...

الانم حیثیتت رفت با این املات🤣

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
یه بار مامانم سر کار بود ماهم مهمون داشتیم از راه دور اومده بودن  من سرخود شام درست کنم که وقت ...

😨🤢🤢🤢🤢

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

عزیزم برا خیلیا پیش میاد گ یه چرا

بعضیا اینقده راحتن اینجور مواقع به خودشون سخت نمیگیرن تازه براشون خاطره خنده دار میشه و تعریف میکنن و میخندن تو دورهمیاشون

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

حیثیت😐🙃

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
اخه توجیه کردن بدترش میکرد به رو خودم نیاوردن گریهههاا

خودتو ناراحت نکن منم یبار لازانیا واسه مهمونا درست کردم ورقه های لازانیا خیلی خشک شده بود مثل ته دیگ منم اصلا به روی خودم نیاوردم 

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
2706