2737
2734
عنوان

خاک به سرم شد با این غذام ...

2334 بازدید | 103 پست

امشب مهمون داشتیم .عموم و زن و بچه هاش.بعد دو سال.من شام زرشک پلو با مرغ درست کردم

چون عصر کار واجب داشتم صبح اول وقت مرغا رو بار گذاشتم و به پرستار بچه ها سپردم و رفتم سرکار

اینم یه عادت گندی داره اب میبنده به غذا مثلا ابگوشت رو پر آب میکنه 

خلاصه برگشتم دیدم زیر مرغ خاموشه اما پر آب هست هنوز!

منم زیر قابلمه رو روشن کردم تا ابش کم بشه 

اما اینقد آب بود تو قابلمه که کم نمیشد

دیگه مهمونا که رسیدن موقع کشیدن مرغ توصیفش مرغها وا میرفت و بی مزه بود

از چهره هاشون فهمیدم به زور میخورن غذا  رو

بچه ها یعنی داغون شدم.گریههههههه

حالااینقد ناراحتم خوابم نمیبره

۳۶ سالمه ابروم رفت

اشپزیم خوبه یعنی شوهرم و بچه هام خیلی غذامو رو دوس دارن اماامشب.....

بهم روحیه بدین اما دروغ نگین

شماهم اگه تجربه مشابه دارین تعریف کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکم از ابشو میریختی بیرون 

بعد گازو روشن میکردی خوب

من هر وقت گند میزنم اینکارو میکنم

فوقش یخورده رب وزعفرون میره

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

اشکال ندارد ولی خوب بود اون روز را میموندی خونه .

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2738

گند زدی باید حداقل توضیح میدادی ک ی اتفاقی افتاده و غذا اینطوری شده ک لاقل دلت اروم بگیره ولی فدا سرت دفعه بعد مث همیشه بترکون اوناعم فوقش میرن میگن بدمزه بودو فلان فردا یادشون میره

خاسته خیالش راحت باشه که نمیسوزه😄

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

ای بابا عزیز دلم چقد سخت میگیری

برا همه پیش میادغداشون بد شه

بعدشم گریه نداره چیز به این بی ارزشی😕💔

فدا سرت باو

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

خوب عزیزم شما که شاغل هستی و میدونی که فرصت درست کردن غذا رو نداری بهتر بود از بیرون غذا تهیه میکردی یا یه روزی مهمون دعوت میکردی که خودت خونه باشی و تعطیل باشی و بتونی خودت کارهاا رو مدیریت کنی ☹☹ناراحت نشیا ولی مقصدی .

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2706