2737
2734

من دیدم با پول کم طرف مغازه یا خونه یا ماشین گرفته ینی خدا خواسته جور شده نگران نباش فقط به خدا یقین داشته باش و امیدت فقط خودش باشه

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دیدم با پول کم طرف مغازه یا خونه یا ماشین گرفته ینی خدا خواسته جور شده نگران نباش فقط به خدا یقین ...

با ایه ۲۹مومنون؟؟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2738
توکل به خدا. یعنی میشه  ما هم  خونه بخریم 😢

برا اجابت دعا نباید شک داشت ولی شما شک داری

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
من آیه 29 رو شنیدم 

کلی گفتم یا دعا بخصوص دعای دل شکسته یاهم یهویی شده نباید شک کرد باید پیشاپیش خدا رو شکر کنی

اخه  این همه گرونی. مامانمم  میگه  برای خدا نشد  نداره.

دقیقا هررررچی هم باشه باز در برابر قدرت خدا چیزی نیس

2706