2726
عنوان

کیا با دوست های شوهرشون رفت و امد دارن؟؟؟!!😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2012 بازدید | 88 پست
مگه خبرنداری؟ ماکروناراشکست دادیم تموم شدرفت دنبال کارش

اره از کسایی ک رفتن قشم فهمیدم 😂

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن فقط موندم چ جوری دفعه اوله دارم میبینمشون بهشون تیکه میندازم😂😂😂

خوش باش بابا خوشحالم باش چوسی نمیان 😂😐

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
ن 😂😂😂🤭 انقدر بشون تیکه میندازم خودمم تعجب کردم

😂😂😂😂خاکی دوس دارم

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
ن 😂😂😂🤭 انقدر بشون تیکه میندازم خودمم تعجب کردم

اتفاقا باحاله

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
خب شاید اشتباه نوشته با ادب هم میشه گفت

کییییی قسمت دومشو نوشتههه😱

من بخدااااا اون قسمتی ک گفته خنگی رو ننوشتم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
گی؟🤦‍♀️😱گوه؟

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5    

سلام عزیزم. این پیامی ک ریپلایش کردم کامنت خودمه

اینم باز لینکش 

https://uupload.ir/files/6gmb_screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۹۰۷۵۷_samsung_internet.jpg

بعد ی نفر منو ریپلای کرد و اینو گفت 

https://uupload.ir/files/jnjs_screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۹۰۹۲۶_samsung_internet.jpg

من اصلا اون قسمتی که گفته چی نوشتی خنگی انگار رو من ننوشتم

من رمز کاربریمو ب هیییییچ احدی هم ندادم

من میخوام چک کنین شما که چرا اینجوری شده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
خب شاید اشتباه نوشته با ادب هم میشه گفت

یکبااااار دیگهههه😒فقط یکبااار دیگ جا بقیه کامنت بزاری و پستشونو ویرایش کنی هرچی دلت میخاد بنویسی واسشون من میدونم و تو و فتا و نی نی سایت

2706