2726

من جاریم بچش پسره منم بچم پسره بعد خانواده شوهرم دلشون دختر میخاس.بعد جاریم اونوقت که هنوز جنسیته بچم مشخص نبود هروز میومد میگفت تو بچت دختره تو شوهرت پوستش سفیده بچتون دختر میشن .فلانی بچش دختر شد شوهرش ازش دلسرد شد و نمیدونم ولش کرد رفت و همش ب پسرش مینازید .بعد الان که من بچم پسر شد همش میاد میگه مامان اینا ( مادرشوهرم اینا)اونا دلشون دختر میخاست و شوهرم میگه باید یدونه دختر براشون بیاریمو توهم که نتونستی دختر بیاری و من دختر میارمو ادم باید دوتا بچه داشته باشه و این حرفا و پسر بدرد نمیخوره و ب هرکس گفتم بچت پسره گفت عه اشکال نداره ایشالا بعدیش دختر بشه و ازین حرفا .خیلی از حرفاش ناراحت میشم من همیشه فقط سالمیه بچم بزام مهمه و عاقبت ب خیریش .ولی با حرفاش خیلی میسوزونتم 🥺🥺😢😢😢😢

عزیزم بچه هدیه خداس همین ک خدا دوتا فرشته بهت داده کافیه ...دختر پسر هم فرق نداره مهم اینه بچتو خوب بار بیاری. مهم نیس جاریت و بقیه چی میگن و چ جنسیتی دوس دارن خودتو بخاطر حرف بقیه ناراحت نکن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم بچه هدیه خداس همین ک خدا دوتا فرشته بهت داده کافیه ...دختر پسر هم فرق نداره مهم اینه بچتو خوب ...

من بچمو خیلی دوسش دارم اما هروز یجوری منو میسوزونه

من بچمو خیلی دوسش دارم اما هروز یجوری منو میسوزونه

وای بابا چرا برا حرفش خودتو ناراحت میکنی؟ تو ک میدونی از سره حسادت میگ چرا باید ناراحت شی و اوقات خودتو بخاطر اینجور آدم بیشعوری تلخ کنی 🤦🏻‍♀️

وای بابا چرا برا حرفش خودتو ناراحت میکنی؟ تو ک میدونی از سره حسادت میگ چرا باید ناراحت شی و اوقات خو ...

اره میدونم از حسادته اما چون باردارم و روحیم حساس شده اینطوری اعصابم میریزه بهم

اره میدونم از حسادته اما چون باردارم و روحیم حساس شده اینطوری اعصابم میریزه بهم

اره اینم ی دلیلشه ک بارداری. بیخیال ب خودت مسلط باش سعی کن باهاش رفت و امد نکنی ک اعصابتو بهم نریزه. موفق باشی عزیزم❤