2733
2734
عنوان

تنها شدن با همکار آقا!! بیایین تعریف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 30 پست

اون موقع که کارم اداری بود،اصلا دوس نداشتم من که آقاهستم با یه خانوم تنها تو یه اتاق باشم،عذاب اون خانوم باعث عذابم میشد.

ولی به خانوماتوصیه میکنم اصلا اعتماد نکنیدو حواستون باشه..

وا من نگرانت شدما  مشکلی پیش نیومد اذیت نشدی

ن بابا چکار من دارن بنده خداها

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با روانشناس مرد تنها بودم درم بست کثافت همش بحثای جن،سی میکرد منم برا تحصیلی رفته بود کامل همه چی میگفت که شما خیلی زیبا و جوان هستین و اینا مردکه پیرکی چهل پنجاه سالشم بود😨 از مردا حالم بهم میخوره

2728

[QUOTE=173082601]اون موقع که کارم اداری بود،اصلا دوس نداشتم من که آقاهستم با یه خانوم تنها تو یه اتاق باشم،عذاب اون خ ..داشتم فکر میکردم قدیما.  بیشتر میترسیدم مجرد بودم حالا نه 

خیلی برام عجیبه اکثر خانما دارن میگن می‌ترسیم و... 

من چند سال با یک آقا هم اتاقی بودم و خیلی اوقات برای اینکه بقیه همکارا نیان تو و مزاحم کارمون بشن در اتاق رو میبستیم

هیچوقت هم فکرایی که شما میکنید رو نکردم

تازه چندین بار هم پیش اومده که تا ساعت 9 و 10 شب مجبور شدم بمونم اداره. فقط من یک نفر خانم بودم و دو یه تا آقا 

الهم صل علی محمد و آل محمد.. کاربر 8 ساله بودم. ترکوندنم   

بارها برای من پیش اومده.هیچ حسی نداشتم و خداروشکر اتفاقی هم نیفتاده. بالاخره اونام آدمن، انقدر دیگه هَوَل نیستن... بارها شده خودم در رو بستم چون کلا در باز باشه تمرکزم رو از دست میدم.فضا باید بسته و کوچیک باشه که بتونم کار کنم

2738
😳😕 خیلی دلیر بودی انصافا من واقعا میترسم

من همش تو فکر کارم و پولم بودم تو ذهنم همش اون بقیه پولم میچرخید چطوری بگم بهش ولی حالا تعجب کردم چرا قدیما اینقده میترسیدم مخصوصا از حایی که در رو ببندند حالا نه زیاد

بارها برای من پیش اومده.هیچ حسی نداشتم و خداروشکر اتفاقی هم نیفتاده. بالاخره اونام آدمن، انقدر دیگه ...

شاید همکارهای من همشون خیلی خوبن یا رفتار خودم و بقیه همکارای خانم اداره مون خیلی سنگینه، چون حرف ها و حرکات عجیب و غریبی که اینجا توی نی نی سایت بعضی خانما تعریف میکنن رو من هیچوقت  با همکارای مرد خودم ندیدم.. 

الهم صل علی محمد و آل محمد.. کاربر 8 ساله بودم. ترکوندنم   
اون موقع که کارم اداری بود،اصلا دوس نداشتم من که آقاهستم با یه خانوم تنها تو یه اتاق باشم،عذاب اون خ ...

رفتار آدماست که طرف رو معذب میکنه... اگه زن حس کنه طرفش تو این فازا نیست، خیالش راحت میشه و کار خودشو میکنه فارغ از جنسیت

شاید همکارهای من همشون خیلی خوبن یا رفتار خودم و بقیه همکارای خانم اداره مون خیلی سنگینه، چون حرف ها ...

دقیقا. مثلا شده پدرای شاگردام عوضی از آب دربیان که منم از خجالتشون حسابی درمیام و دمشون رو میذارن روی کولشون و میرن. اما توی همکارام و کسایی که بالاخره عمریه چشم تو چشمیم و نون و نمک همو خوردیم، اصلا چنین چیزی ندیدم.مثل خواهر و برادریم واقعا. 

بله،اینهم درسته

مثلا من الان به بودن شما حس خوبی ندارم. حالا ممکنه یک درصدشما آدم خوبی باشیا ولی اینکه اینجایی، باعث میشه کلا نظرم عوض بشه... آره دیگه، به خود اون آدما بستگی داره!🙄

2706