2726

سلام مامانا

امروز بی بی زدم مثبت شد😊

پسرم تازه رفته تو ۴ سال و طبیعی به دنیا اوردم

دومی رو هم طبیعی میخوام ان شاا...

اولی رو رفتم پیش دکتر ترکستانی همسرم راضی نیست دیگه پیششون برم دنبال یه دکتر خوب میگردم اگه شرق باشه بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر بهمنی فک کنم مطبشون حوالی رسالت باشه خیلی مهربونه اصلا اهل استرس نیست یه دستی هم به طب سنتی داره

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

عذرا ازموده خيلي خوبه هفت تير 

برادهر بيمار نيم ساعت وقت ميزاره كامل بسيار دقيق و با حوصله

دستجردي رفتم اصلا خوشم نيومد از نوع برخورد خودش و ماما و منشي هاش يه دقيقه هم وقت به بيمار نميده حرف بزنه ٤ نفر رو با هم ميبره دخل 

مژگان حجتي هم خوبه خواجه عبداله

مومن؟! جعل الخالق

جل الخالق

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2706