2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان یعنی چی؟من دارم یا ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 66 پست
خدا حفظشون کنه منظورم اینه قرص زود جواب داده

اره ولی باید خیلی دقت کنی من خیلی پریودیم نامنظم بود مثلا پارسال ماه رنضون پریود شدم دیگه نشدم همش فکر می کردم باردارم  سونو ازمایش همه چی دادم  که بالاخره مهر پریود شدم بعد از روز ۵ پریودی کلومیفن خوردم وقتی تموم شد بایستی ۵ روز بعد اقدام می کردم شهادت بود نشد که بشه شد هفت روز بعد قرص خوردن اون روزش علائم تخمک گذاری داشتم دکتره گفته بود ۴ شب پشت هم 😅ماهمون یه شب به زور تونستیم  از دست دخترم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریودیم کاملا منظم و سرساعته. اما به شدت عصبی و پراشتهام . سه ساله که این مریضیا گرفتم مادام یبوست ه ...

منم اینطور بودم آز هورمونی بده فکنم هورمونات بهم ریختس یبوستتو برطرف کن برو پیش دکتر غدد بگو اینطوری ای بمن دارو داد خوب شدم توهم برو طول میکشه ها

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
منم اینطور بودم آز هورمونی بده فکنم هورمونات بهم ریختس یبوستتو برطرف کن برو پیش دکتر غدد بگو اینطوری ...

دکتر غدد رفتم میگه تیروییدت مشکل نداره(دارو میخورم تنظیمه) چاقی و یبوستت از چیزی دیگس

2728
دکتر غدد رفتم میگه تیروییدت مشکل نداره(دارو میخورم تنظیمه) چاقی و یبوستت از چیزی دیگس

عزیز آزمایش پرولاکتین و اینا دادیی؟آز هورمونی اینا منظورمه ن تیرویید بعد برو دکتر داخلی حتما طبعت بلغمه و پرخوری عصبی داری بمن قرص فلوکستین دادن خوب شدم فقط این قرصو سرخود نخوری  

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺

بچها من‌مشکل اندومتیوز دارم و شاید سه ماه یبتر پریود بشم وقتی هم‌میشم ۲۵الی ۴۰روز پریودم با زور قرص مفنامیک اسید وترنسید کنترلش میکنم کمتربشه الان دقیق نمیدونم کی تخمک گذاری میکنم با این مشکلمم دوساله تو اقدامم نمیشه که نمیشه وزنمم به قول بچها منم روز به روز بالاتر میره خسته شدم 

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸
اره ولی باید خیلی دقت کنی من خیلی پریودیم نامنظم بود مثلا پارسال ماه رنضون پریود شدم دیگه نشدم همش ف ...

دیگه وقتی قراره بشه با  بارم میشه😍

🌸هروقت تو زندگی چیزی رو رها کردی اونوقت بهش میرسی و این یعنی یقین و ایمان🌸