2737
2734
عنوان

دلم میخواد شوهرم بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 3237 بازدید | 35 پست
تصمیم جدیتو بگیر  واقعا اینطوری فقط داری بخودت ضرر میزنی چون میگم ک منم توشرایط شمام دارم فقط ...

مدامم بی دلیل بهم میگه اره فکرنکن قهر بری پامیشم میام دنبالتا با هرپایی بری باید باهمون پا برگردی امشب در جواب این حرفش گفتم از خدامه اگر روزی قهر رفتم دیگه نیای دنبالم

اگه بچه داری تورو خدا برو فقط برو دارم با  اشک چشم‌مینویسم مردم تو این زندگی  عین خودت ب ...

نه بچه ندارم واسه من خانوادش دخالتی ندارن اما خودش خیلی اذیت رفتاری داره همیشه اذیت شدن دست بزن و اعتیاد و بیکاری نیست که

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخرین بار این سری بهم گفت چشات رنگی ازش متنفرم

میخواستم برم نذاشت 

اما واقعا دلم ازش شکسته آشتی هستیم در ظاهر همه چی خوبه اما حال من‌خراب 

خحالت میکشم آینه نگاه کنم از خودم خحالتم میاد.با اینکه میدونم چشام خوشگله 

از اینکه اجازه دادم تحقیر بشم خرابم خراب

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
مدامم بی دلیل بهم میگه اره فکرنکن قهر بری پامیشم میام دنبالتا با هرپایی بری باید باهمون پا برگردی ام ...

اره روانین بخدا شوهرمنم امروز میگف پاشو جمع کن برو خونه بابات گفتم اونیکه بره تویی 

من نمیدونم چی بگم ولی واقعا اگه تحملشو نداری برو خونه بابات تا حداقل خانوادت تربیتش کنن فک نکنه دورازجون بی کس و کاری

2731
آخرین بار این سری بهم گفت چشات رنگی ازش متنفرم میخواستم برم نذاشت  اما واقعا دلم ازش شکسته آش ...

منم تقریبا دوماه پیش بود ساعت ۱۱شب بود انقد تو مخم رفت لباس پوشیدم دادو بیداد کردم گفتم میخوام برم خونه بابام از ترسش درو قفل کرد گفت گوه خوردم غلط کردم ببخشید درست میشم و نزاشت برم یه مماهی خوب بود اما باز شروع شد

نه بچه ندارم واسه من خانوادش دخالتی ندارن اما خودش خیلی اذیت رفتاری داره همیشه اذیت شدن دست بزن و اع ...

اخلاق مهم دیگه 

برو مشاور درست نشد برو 

مال منم اخلاقش بده دیگه

خوابم میاد شدید

اما حال دلم خراب نمیتونم بخوابم

بچه نداشتم خواستم جدابشم نذاشتن

با وجود بچه بازم طلاق میخوام نه این ول کنم نه خانواده پشتم

خدا واقعا خوددش برام چاره ساز باشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
اره روانین بخدا شوهرمنم امروز میگف پاشو جمع کن برو خونه بابات گفتم اونیکه بره تویی  من نمیدونم ...

اره بعضی وقتام بهم میگه چیه اگه ناراضی برگرد همونجا که بودی چرا وایسادی که بیشتر عذاب بکشی 

منم تقریبا دوماه پیش بود ساعت ۱۱شب بود انقد تو مخم رفت لباس پوشیدم دادو بیداد کردم گفتم میخوام برم خ ...

درست مثل شوهر کثیف من تا میبینه اوصاع خراب میره تو لاکش

2738
اخلاق مهم دیگه  برو مشاور درست نشد برو  مال منم اخلاقش بده دیگه خوابم میاد شدید اما حا ...

انشالله خدا هم راه جلو پای شما بزاره هم جلو پای من حالت دقیقا مثل حال منه

اره میدونم....فقط نمیدونم چطور موضوعو با خانوادم درمیون بزارم چن باری با چن تا مشاور صحبت کردم گفتن ...

مشاورا اکثرا خودشون نیاز به مشاور دارن، باور کن کلی مورد دیدم که موندم واقعا این چرا مشاور شده؟

چه جوری نداره بهشون بگو یه مدته به مشکل خوردم و تلاشمم کردم و سعی کردم کنار بیام که شما نفهمین و اذیت نشین ولی فایده نداره خودم دارم نابود میشم و میخوام جدا شم.

البته اگه شوهرت نخواد طلاق بده و بخواد اذیت کنه چندین سال طول میکشه کارتا، و اینکه مدرک باید داشته باشی که قبولش کنن برای طلاق.

مثلا :خرجی نده، دست بزن داشته باشه و تو چندبار پزشکی قانونی بری و بهت برگه بدن و شکایت ثبت کنی، امنیت جانی نداشته باشی و یا اون معتاد باشه و تعادل نداشته باشه،و....

کارت سخته با این قوانین مسخره ما

درست مثل شوهر کثیف من تا میبینه اوصاع خراب میره تو لاکش

اره بخدا همچین مظلوم میشه دلم واسش کباب میشه حتی گریه هم میکنه میگه میددنم اذیتت کردم ببخشید درست میشم اما روزاز نو روزی از نو

انشالله خدا هم راه جلو پای شما بزاره هم جلو پای من حالت دقیقا مثل حال منه

فعلا بچه نیار

هم بچه حیف هم خودت دست و بالت بسته میشه.

داغونم خدا به پدرم یکم حس غرور بده تا نزاره ببینه من حالم بدهو بازم بگه بمون😑

مشاورا اکثرا خودشون نیاز به مشاور دارن، باور کن کلی مورد دیدم که موندم واقعا این چرا مشاور شده؟ چه ...

اگر قدرت رفتن این راهو پیدا کنم دیگه مهم نیست که چقدر طول بکشه نامزد داییم به دلایلی خواست جدا بشه داییم نخواست طلاقش بده اما یه سال بیشتر طول نکشید طلاقشو گرفت شوهرم کرد

فعلا بچه نیار هم بچه حیف هم خودت دست و بالت بسته میشه. داغونم خدا به پدرم یکم حس غرور بده تا نزاره ...

من تاحالا اصلا به خانوادم بروز ندادم که تو زندگیم چی میگذره هربارم پرسیدن گفتم همه چی خوبو عالیه چون میدونم اگر بفهمن خم افتاده به ابروم پدر شوهرمو میارن درمیارن حالا میخواد مشکل خیلی جزئی باشه یا بزدگ باشه

من تاحالا اصلا به خانوادم بروز ندادم که تو زندگیم چی میگذره هربارم پرسیدن گفتم همه چی خوبو عالیه چون ...

من با لج ازدواج کردم و وقتی مطمئن شدم موندی نیستم گفتم

اما ۸ سال اونا منو راضی میکنن به موندن

اما میدونم یه روز هم به عمرم مونده هم باشه این بشر ترک میکنم

2706