2726

باهاش دوست شو...مثل دوست، خیلییی راحت و خودمونی باهاش حرف بزن..رازاتو بهش بگو..دردودل کن باهاش..قران بخون..نماز بخون، اما وقتی نمازتو تموم کردی زود بلند نشو..یکم بشین و برای خودت و دیگران دعا کن..هر روز چند دقیقه ای رو برای شکرگزاری بذار..شکرگزاری بابت هرررچی داری..بابت اینترنت، خونت، چشمات، راه رفتنت، غذات و...

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍
نماز بخون هر شب باهاش حرف بزن بقیشو خودش درس میکنه

برام دعا کنین

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول از ادمهای بد و سمی فاصله بگیر و به خدا نزدیکتر شو از راهی ک میتونی مثل نیایش و خیر رسوندن ب دیگران البته درحد توان

یکی از راههای رضایت خدا خیررساندن به بندگانش هست

☀بسم الله الرّحمن الرّحیم☀

سلام علیک و رحمة الله.

اگر مسلمان هستین ، اول باید واقعا اسلام رو انتخاب کنین که لازمه ش هم تحقیق معتبر و موثق هست  بعد هر آنچه خدا فرموده قرآن و اهل بیت فرموده بگین چشم 💟 انجام واجبات ، ترک محرمات

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
2728

خدا همیشه نزدیکت هس مگ نگفته از رگ گردن بهت نزدیک ترم ؟؟

این کارو برات راحت تر میکنه 

خوندن نمازو قران هم ک عالیه 

حتی صدا زدن اسمش هم برات ارامش میاره 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
نماز اول وقت بنظرم ختم ۲۰ روزه قران عالیه تو تاپیکام هست خیلی حاجت میده

ممنون عزیزم

خدا همیشه نزدیکت هس مگ نگفته از رگ گردن بهت نزدیک ترم ؟؟ این کارو برات راحت تر میکنه  خوندن ن ...

دوسش دارم خودش انشاالله کمگم کنه

برام دعا کنین

ان شالله رابطت باهاش خوب میشه من خودمم از این دوتا روش استفاده کردم البته گاهی وقتام با امام زمان درد و دل میکنم اونم بنظرم بی تاثییر نبوده 

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
ان شالله رابطت باهاش خوب میشه من خودمم از این دوتا روش استفاده کردم البته گاهی وقتام با امام زمان در ...

❤❤❤❤🌹

بچه ها اگه من از خدا بخوام عشقم برگرده گناهه؟

بهش بگو اگ ب صلاحت برگرده خدا مارو بیشتر از هر کسی دوس داره

تا حالا شده ی کاری انجام بدی مث ی اثر هنری و... چقدر ناخود اگاه دوسش داری احساس خدا به ما ۱۰۰ برابر بیشتر از اونه

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
2706