2733
2734
عنوان

سرمه ای هستم تاپیک مادربزگم

5179 بازدید | 156 پست

سلام به همه دوستانی که دیشب برای مادر من فاتحه خوندن ممنونم از هموتون خیلی ممنونم .امشب میخوام راجبه زندگی مادربزرگم و لحظه مرگ ش و معجزات که نه ولی کراماتشو نه اونایی که شنیدم اونایی که دیدم خودم دیدمو بهتون بگم .مادربزرگم از سادات بود جد بزرگوارشون برمی گشت به اقا امام حسین ع .ایشان الان در سمنان امام زاده یحیی خاک هستن جایی که سالها ارزو داشتن .نمیدونم اینجا سمنانی هست یانه اما سمنانی ها ادمای خیلی معتقد و مومن و مذهبی هستن مثه یزدیها یا زنجانیها .بیست سالم بود اون موقع ها مثه الان زیاد معتقد نبودم مثه خیلیا که تاپیک دیشبمو اغراق شده میدونستن منم حرفهایی که از مامان بزرگم میزدنو باور نمیکردم تا اینکه خودم دیدم چیزی که تو نودو و سال عمر عزیزم دیدم این بود عزیز نماز اول وقت میخوند ایشون از ناحیه پا مشکل داشتن .سمنان یه شهر کویریه شهری که تابستونا خیلی گرم و زمستونای خیلی سرد داره خونش خیلی کوچیک بود دو تا اتاق قدیمی با یه حیاط کوچیک یه حوضه کوچیک .تو سرما با اون پا دم اذان صبح میدیدم وضو میگیره و نمازشو میخونه و چه ارامشی تو نگاش بود .من ازش میترسیدم .جذبش تو اون سن عجیب بود .در خونش همیشه باز بود همیشه هم یه عده میومدن پیشش باهاش حرف میزدن چایی میخوردنو میرفتن بعدها فهمیدم مشکلی دارن نذرش میکنن .سبک سر بودم دختر خاله هام از من معتقد تر بودن نماز و قرانو مسجدشون ترک نمیشد.ولی من نه .اما مامان بزرگم خیلی نصیحتم میکرد ولی کو گوش شنوا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای کاش تو همون تاپیک میگفتی تاپیک خوبی بود پربازدید هم بود خیلیا میخوندن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728

عزیزم یعنی فقط کسایی که مذهبی ان معجزه خدا و از این دست اتفاقا میتونه براشون اتفاق بیفته؟

خیلی تاکید داری بر معتقد بودن و مذهبی بودن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ماشاءالله همه خانواده تون کرامات دارن و اتصال. 

تو همه تاپیکا هستی؟؟

امیدوارم بدونی داری چیکار میکنی

هر چی که تایپ میکنی باااااااید یه روزی پاسخگو باشی

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
2738
عزیزم یعنی فقط کسایی کع مدهبی ان معجزه خدا و از این دست اتفاقا میتونه براشون اتفافق بیفته؟ خیلی تاک ...

وای یعنی من شیفته اسم کاربریتم 😂😂😂😂

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

دروغ نمیتونم بگم اصن با خلقیات من جور نبود .حالا اونا که به دوازده سال پیش فکر میکنم گاهی از کارای خودم خجالت میکشم .کم حرف بود .حرفم میزد توش هزارتا حرف دیگه بود .تو همه حرفاش همش اسم خدا بود همش میگفت خدا فقط .عزت دار بود .خونه داماد نمیرفت میگفت دوست ندارم زحمت به کسی بدم .خیلی احترامشو داشتن .خیلی با اینکه نه پولدار بود نه اسم و رسم دار .ولی خیلی احترام بهش میزاشتن .

2706