2410
2553
عنوان

من میترسم برم خونه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6599 بازدید | 260 پست
از خدا کمک بخواه انشاالله کمکت میکنه ک بتونی از پسش بر بیای اولش سخته تن تن برو تونه بابات ک دلتنگی ...

همه گفتن خونه شوهرخیلی سخته و همونجا بمونم اینقدربده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 19بودم ازدواج کردم 20بچه داشتم هیچی نمی‌دونستم مامانم هیچی یادم نداده بود فقط دعوا ومرافه بود ...

😔😔😔ینی دهم فروردین نزارم عروسی بگیرن بمونه بعد رمضون؟

بازم تو بلدی متاسفانه من هیچی هم بلدنیستم دانشجوام وهنوز درسم تموم نشده

خداروشکر من همین برام یه امتیازه...قبل از انتخاب رشته دبیرستانم عقد شدم و رشته دبیرستانمو مدیریت خانواده برداشتم که سال اول کل آموزش های آشپزی، غذاهای ایرانی،خارجی،کیک پزی،کیک تولد،شیرینی خشک و تر...سال دوم خیاطی، گلدوزی، نگه داری از گل و گیاه، مراقبت از پوست و مو، و الانم که سال آخرمه راجب بارداری و امور اقتصادی منزل و امور بهداشتی رو میخونم...

ببخشید طولانی شد😅

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
2720
واقعا؟

من با همسرم یه سری اختلافات دارم ولی فقط و فقط تو خونه خودم و کنار شوهرمو بچهام قلبم اروم میگیره....حالا عادته یا خوشبختی نمیدونم ولی نمیخوام از اینجا دور بشم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
اره بیشترترسیدم

نترس گلم خوبی های متاهلی بیشتراز مجردیه فقط باید طرفت آدم خوبی باشه خودتم عاقل باشی و عاقلانه عمل کنی 

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2714
خداروشکر من همین برام یه امتیازه...قبل از انتخاب رشته دبیرستانم عقد شدم و رشته دبیرستانمو مدیریت خان ...

دمت گرم👌👌👌👌👌👌

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
درسته خونه پدرخیلی خوبه مخالفش نیستم ولی اگه همسرخوبی داشته باشی خونه خودتو باهیچ جاعوض نمیکنی راحته ...

واقعا اینو میگید؟

ینی میتونم مثل خونه پدرم حالم توش خوب باشه

بازم تو بلدی متاسفانه من هیچی هم بلدنیستم دانشجوام وهنوز درسم تموم نشده

لازم نیس چیز خاصی بلد باشی تو گوگل ی سرچ کنی هر چی بخوای برات میاره مهارتای همسرداریو سرچ کن اشپزی هر چی بخوای میاره و ...دیگ بقیش زندگی معمولیه دیگ نفس کشیدن خرید کردن گشتو گذار و ...

دمت گرم👌👌👌👌👌👌

فداااات😘😘😘

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
2706