2733
2739
کوکو هات و کلفت نکن نازک پهن کن کف تابه روغن داغ باشه یکمم آرد نخود چی بزن ب موادت

میزنم عزیزم ولی باز مغزش خام میمونه روش سرخ😞 درضمن شما سیب زمینی خام رو رنده میکنین؟؟؟ یا ابپز؟؟

میزنم عزیزم ولی باز مغزش خام میمونه روش سرخ😞 درضمن شما سیب زمینی خام رو رنده میکنین؟؟؟ یا ابپز؟؟

سیب زمینی  خام و اب پز. مثلا ۳ تا اب پز یه خام 

من دونه دونه مثل کتلت درست میکنم. اینم امتحان کن.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیب زمینی  خام و اب پز. مثلا ۳ تا اب پز یه خام  من دونه دونه مثل کتلت درست میکنم. اینم ام ...

اهان.....اره منم یذره با قاشق ورمیدارم میزارم تو روغن شکل میدم بعد ک خودشو میگیره سفت میشه

من سیب زمینی و پیاز و سیر میزنم 123یا همون آسیاب قشنگ ک آسیاب شد میریزم صافی. پارچه نخی ک آب سیب زمین خارج بشع کوکو وا نره یا پخش نشه بعد قشنگ آبش چکید رفت آرد میزنم آرد نخود چی آرد سویا آرد سفید از هرکدوم یکم بعد زرد چوبه نمک فلفل یکمم رب خیلی کم قشنگ هم میزنم تابه میزارم داغ داغ میشع میپزم کامل میپره خب میخای بهتر بشه آب پز کن سیب زمینی و

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
2728
اهان.....اره منم یذره با قاشق ورمیدارم میزارم تو روغن شکل میدم بعد ک خودشو میگیره سفت میشه

همینه درسته

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔