2726
عنوان

احساس تنهایی میکنین ؟

170 بازدید | 62 پست

پدر و مادرم دارم دوستم دارم ولی یه حس خلا و تنهایی دارم نمیدونم چمه مثلا الان کسیو ندارم که باهاش واقعی درد و دل کنم انگار چیکار کنم بنظرتون تو زندگیم چه کمبودی هست که این حس خلا و دارم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به قدرت برتر فکر نکردی خدایی ک حواسش بهمون هست این شعار نیست یه حس واقعیه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2728
به قدرت برتر فکر نکردی خدایی ک حواسش بهمون هست این شعار نیست یه حس واقعیه 

در عین نزدیک بودن انگار ازش دورم

اینجا درد ودل کن که کسی کسی نمیشناسه

نمیخوام از غمام بگم که یادم بیاذ

در عین نزدیک بودن انگار ازش دورم

خودت ازش دوری کردی عزیزم سفت بچسب بهش ببین چطوری همه جای دلت رو پر میکنه

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706