2733
2734

؟😂😁

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...

خواهرشوهرم🤦🏻‍♀️😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یبار ب دوس پسرم پیامک قربون صدقه داده فرستادم ب بابام😐

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
اره یبار ب دوس پسرم پیامک قربون صدقه داده فرستادم ب بابام😐

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
2738

نه ولی یبار یکی زنگ زد چرت و پرت گفت اعصابم خورد شد ب خیال اینکه قطع کردم فحش کشش کردم و وقتی ب گوشیم نگاه کردم دیدم ۲۰ دیقست داره ب فحشام گوش میده و بعد از اون جریان خطمو عوض کردم 💔🤐

خیلی فحشای بدی دادم 

اره 

بابای دوستم حالش وخیم بود اومدم حال باباشو از یکی دیگه از بچه ها بپرسم اشتباهی اس ام اس رو واسه خودش دادم

جالبه اون دوستی که میخواستم براش اس ام اس بفرستم باهاش رسمی بودم و اس ام اس با ادبانه فرستادم خدا رحم کرد اگه کسی دیگه بود با یه لحن دیگه حالا بابای دوستمو میپرسیدم و اشتباه میفرستادم واسه خودش ابروم میرفت

اره باشوهرم بحثم شده بود پیام آتشین میفرستادم وسطادستم خورد پیام ارسال شدبه خواهرم اونم سریع زنگ ...

😁😁😁

2706