2726

ویتامین دی .فولیکوید .فیفول 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۲۷ هفتهمه روزی ی کلسیم ی فرفوت گاین ک قرص اهنه با ی مولتی هرچی ک تو خونه باشه میخورم

هفته ای ام دوتا امگا 3

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2728
چه مدلی ؟ پریناتال زیاده برای من یکی نوشت گفت المانیه خیلی هم سخت پیدا میشه با گرفتاری پیداکردم توش ...

پریناتال . فیفیول . یونی بن. استئوکر همه رو دکتر داد

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝

من کلا روزانه یه داروخانه دارو میخورم. مکمل پرگنازون. فیفول خارجی. استو کر همون کلسیم خارجیه.اسپرین لووتیروکسین. انوکسان بازم بگم 😂البته سه تا اخری مکمل نیست دارویی هست.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
من کلا روزانه یه داروخانه دارو میخورم. مکمل پرگنازون. فیفول خارجی. استو کر همون کلسیم خارجیه.اسپرین ...

مولتی ویتامین رو گفتم ...بهتر نیس یه مکمل مثل پریناتال بگیرید که کامل باشه

من پرگنازول میخورم مولتی ویتامین خارجیه.عالیه. سختم پیدا میشد. تو بارداری قبل پریناتال میخوردم اونم خوبه.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
من پرگنازول میخورم مولتی ویتامین خارجیه.عالیه. سختم پیدا میشد. تو بارداری قبل پریناتال میخوردم اونم ...

اهان 

پریناتال هم مدلای زیادی داره ابن مدلش سخت پیدا میشد با هزار زحمت پیداکردم 

فیفول جدا گونه چون دارم اسپرین و  انوکسان استفاده میکنم بهم داد چون پلاکتم میکشه پایین. کلسیم هم چون درد پا و دندون داشتم اضافه کرده.وگر نه خود مولتی ویتامیه خیلی چیزا داره.

2706