2726

🙏لطفا دوستان تون را تک کنید🙏

از فردا قبل اذان صبح ب مدت 41 روز 

100 صلوات ب نیت شهید ابراهیم  هادی قبل نناز صبح . ظهر و عصر . مغرب و عشا ....

نماز اول وقت  

زیارت عاشورا و سوره حشر .... صبح 

دعای توسل و سوره واقعه.......ظهر 

حدیث کسا و سوره یس.. ..شب ها 

در طول روز 

آیت الکرسی

صلوات 

ذکر یونسیه  

استغفار 

و..... در طول روز

☝☝☝☝☝☝☝

این کارها را من قراره انجام بدم 

دوستان لطفا پست بزارین  من از فردا که شروع کردم 

تک تک لایک کنم  و ب نیت شما هم دعا یا سوره چیزی بخونم .

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

ممنونم🙏🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت میدونی دردم چیه💚💚💚💚

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

خدا دلتو شاد کنه واسه سلامتیم و مادر شدنم التماس دعا دارم🌹❤️

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

عزیزم التماس دعا

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

عزیزم ان شاالله به دست بانوی دوعالم ،حضرت زهرا ،حاجت روابشی

التماس دعا

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

❌❌❌❌توهین ممنوع 

من خودم ی خلوت میخوام  با خدا بکنم

جز این تاپیک دیگ تاپیک نمیزنم  ....    

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706