2737
2734

بچه ها من با ی پسره فقط دوست معمولیم مثل ابجی وداداش ....خیلی روزای سختی داشتم و کنارم بود و به درد و دل هام گوش میداده....اما همیشه به عنوان دوست روش حساب باز کردم چون خیلی کله خرابه تابستونی دعوا کرده بود و ازش شکایت کردن و.....هرکاری ازش برمیاد....اما خب باز مهربون و بامزست.....الان رفته سرکار و میگه دور رفیق بازی و....کله خرابی رو خط کشیدم😁😁😁😁حتی تو فکر ازدواج افتاده.قیافتا خوشگله ولی مثل غوله😁😁😁من ظریف و ریز مزه ....به علاوه سیگار میکشه...ولی خب ی مغازه داره خونه داره .....امشب میگفت من از اول دوست داشتم من فقط میخندیدم😂😂😂😂میگفت زهرمار دارم جدی میگم گند زدی به احساسم😂😂😂😂بنظرتون داره راس میگه؟چجور بفهمم جدیه ....من فرق جدی و شوخیشو نمیفهمم😁😁

اقااا نگوووو دوس معمووولی

دوست معمولی همون دوست پسره فقط نشسته رو نیمکت ذخیره ها

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ابجی داداشا از اخر همشون اینجور میشن

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2728

الان خوشحالی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
2706