2733
2739
عنوان

تخمک گذاری لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 25 پست
نمیدونم ماشاا..انقدر که استرس دارم که کلا روح و روانم ریخته بهم

عزیزم.تو نباید فقط صبر کنی وقتی ترشح داشتی اقدام کنی.باید از زمانی که پاک میشی تقریبا هر یک روز در میان نزدسکی رو داشته باشی تا موفق بشی انشالله.روزهای تخمک گذاری فقط کافی نیست

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخاطر جنسیت بهم گفتن نزدیکی حوالی تخمک گذاری باشه..چی بگم والا

پس باید صبر داشته باشی عزیزم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
من از ۱۳ دی اقدام ب بارداری کردم یک شب در میون، الان حدود یک هفتس معدم درد گرفته ممکنه نشونه بارداری ...

عزیزدلم خیلی زوده برای اینکه این نشونه رو داشته باشی.ولی هیچ جیزی غیر ممکن نیست تو بارداری.شاید از استرسه.ولی ممکنه از بارداری هم باشه 

2738

الان داشتم فکر میکردم این ماه کی برم اقدام خخخخخ...۱۸ ام این ماه پری شدم،ماشین حساب تخمک گذاری زده برام ۴ ام بهمن تخمک گذاریه منتها میگم از دوم اقدام کنم که اونم نوشته اگه زودتر از تخمک گذاری باشه دختره