2733
2734

سلام به هرکی که ارزش دونستو اومد تو تاپیکم. شبتون بخیر خواهری محترم. امیدوارم حال دلتون خوب باشه همیشه😊اگه هستین کامنت بزارید یکم حرف بزنم باهاتون دلم خیلی پر شده. مونده بودم با یکی حرف بزنم  وهیچکسو پیدا نکردم یعنی نیس ک بخواد پیدا بشه!هرکی حوصلش سر رفت از حرفام  یا خوشش نیومد میتونه گوش نده و بره از تاپیک .ممنونم ازتون.🙂🌷🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کسی هست اینجا زندگی دانشجوی داشته باشه؟

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
2738

من ۲۴ سالمه اسمم یلداس تقریبا ۶ ساله ازدواج کردم . یه دخترخوشکل دارم ک ۷ روزه دیگه ۲ سالش میشه . این روزا زندگیم یجوریه .... احساس میکنم بی دلیل دارم نفس میکشم . کارام . راه رفتنم غذا خوردنم . حرف زدنم . رفتارم احساس میکنم همه چیم بیهوده و پوچع.... کسی تاحالا مثل من شده . دلم  مرگ میخواد . لطفا نگید اینجوری نگو یا خندتون بگیره . ولی یجورایی خستم ... از همه چی از همه کس  از تموم ادمای دورم تنها کسی که  دستو پامه بستع دخترمه.... وگرنع خیلی وقته پیش رفته بودم اون دنیا دلم نمیاد بی مادر کنمش. نمیدونم چرا . ولی هیچ حسی به زندگی ندارم. حتی عزیزترین کسام احساس میکنم دارن برام نقش بازی میکنن.... احساس میکنم دوست داشتنشون مصنوعی هست . خیلی دلم میخواد برم دکتر روانپزشک ولی جرات نمیکنم ب شوهرم بگم... 

2706