2703
2553
عنوان

امروز اولین سالگردمون بود اصن براش مهم نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 63 پست
نه زیادبهش بچسب که دل بزنی نه دوری کن قلقشوبدست بیار ازاحاظ جنسی براش به روز باش خوشبو باش خوشتیپ با ...

باشه باید امتحان کنم مرسی که این همه ب فکر منید♥️😔

ژیان، سترانکه به داویه... او تو سترانا منی... 💜🦋  "ali" 
باشه 

منو هم دعاکن😘

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب جای خوب بودن دوبار که با دوستش رفت بیرون شر به پا کن . من کاری کردم که دوستاش دیگه بهش زنگ نمیزنن ...

ان شاء الله خودش درست شه من دیگه عصابم درد میکنه انقد که فقط ساکتم

ژیان، سترانکه به داویه... او تو سترانا منی... 💜🦋  "ali" 

استارتر من خوندم کامنتاتو و مشکل تو نیستی شوهرتونه

همش هرچی میشه خانما میان میگن فلان کارو کن فلان لباسو بپوش خب ی بار ببینین الان استارتر کجا کم گداشته اخه:/

همین.
2456

اینجوریه 

اب متبرک 

بله چهل روز سه بار مزمل یکبار یاسین به هر مبین که میرسی فوت میکنی اب بعد بااون اب شربت درست میکنی میدی همسرت ساعت خاصی هم نداره فقط پاک باشی و غصل نداشته باشی

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

خب اونموقع که همش بهت میگفته چشم و جونش برات میداده،دوران دوستی بوده،الان ازدواج کردین یکم عادی تر میشه همه چی،یکی زودتر،یکی دیرتر... اونموقع درتلاش بوده برای بدست اوردنت،ولی حالا خیالش راحته از بودنت...

شاید واقعا دوستت داره ولی خب رفیق بازه.خیلیا من دیدم که به دوستاشون بیشتر بها میدن تا خانواده،رفیق بازن،که این اصلا رفتار خوبی نیس

✍🏻...دنــیایِ خوبیـــها گُذَشـت...✍
2714
ازش بارها پرسیدم میگه تو حساس شدی  کلا سره کاره بعد کار با دوستاش میره بیرون منو بابا ما ...

فک میکنم پای یه زن دیگه وسطه...

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
چرا باید جدا شه؟مگه جدا شدن الکلیه؟! انقدر راحت نسخه طلاق برا دیگران نپیچیم! زندگی بالا پایین داره ...

عزیزم این نظرمنه. همیشه ک مشکلی وجود نداره! مرده میره نصف شب میاد  واضحه پای یه زن وسطه. نمیشه مرد رو مجبور کرد زنشو بخاد. وقتی نمیخاد نمیخاد. حالا شما با دعوا و تهدید ب طلاق و مهریه میتونی برای ی مدت درستش کنی  ولی باز بعدش میبینی همین شد. مرد ک تعهد نداشت  نداره.. حالا خودتو بکش

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
عزیزم انقد راحت نسخه طلاق نپیچ واسه بقیه ایشون هنوز ته دلش شوهرشو دوس داره و میخواد درست شع وگرنه را ...

وقتی بعد مدت ب این کوتاهی زندگیشون این شکلی شده مرده نصف شب میاد حتی وقتی خانواده خودش توی خونه مننظرن و زنش جلوی اونا کوچیک میشه ولی براش مهم نیس  واضحه دیگه تموم شده همه چی. چرا اصرار دارین خانما توسری خور باشن و همه چیو تحمل کنن ؟!!!!  اگ خانم فقط یک شب نصف شب بیاد اقا قطعا طلاقش میده  بعد خانما چرا همش باید همه چیو تحمل کنن ک شاید درست شد ؟؟

ن به خدا هی هرچی بم بگه ساکت میشم ک دعوا نشه  همه وظایفم رو انجام میدم هروز لباس‌ تمیز خونه تمی ...

اینجوری که نمیشه ببین تو گذشته چیکارا کردی یا چه اتفاقاتی افتاده که اینجوری شده وگرنه مردا بی دلیل دلسرد نمیش از کسی و بهتره باهاش حرف بزنی و دلیل این رفتاراشو جویا بشی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
وقتی بعد مدت ب این کوتاهی زندگیشون این شکلی شده مرده نصف شب میاد حتی وقتی خانواده خودش توی خونه مننظ ...

😶

عزیزم شما اگه خدایی نکرده اینجور مسایلی پیش اومد برات حتما طلاق بگیر

ولی استارتر میخواد زندگیشو اصلاح کنه بمونه و درستش کنه

😶 عزیزم شما اگه خدایی نکرده اینجور مسایلی پیش اومد برات حتما طلاق بگیر ولی استارتر میخواد زندگیشو ...

خب حالا شما چیکار ب نظرمن داری؟!! شما بمون و نظرخودتو بده و زندگیشو براش اصلاح کن!! من متنفرم از این تفکر ک چون زن هستی باید بمونی تحمل کنی و امید داشته باشی ک شااااید اقا ی روز درست بشه!! کی درست میشه؟  وقتی دوس دختراش و دوستای همجنس‌ش ازدواج کردن و رفتن  اقا شاید درست بشه برگرده!!!  شما تا اون زمان صبرکن هرچیو تحمل کن  کتک بخور  بی محلی ببین و و و  ولی بمون سر همچین زندگی ای !!!!  چرا مرد نباید دلش برا زندگیش بسوزه ؟ فقط زن باید بسوزه و تحمل کنه؟!  

خب حالا شما چیکار ب نظرمن داری؟!! شما بمون و نظرخودتو بده و زندگیشو براش اصلاح کن!! من متنفرم از این ...

😵

مشخصه اعصاب نداری😱

بنظر میاد یه مشکل داری ک خیلی بهم ات ریخته

2706