2410
2553
عنوان

تا حالا شده یهویی...😓😭

551 بازدید | 26 پست

تا حالا شده یهویی عادت بشین خیلی رو اعصابه قبلش باید یه درد خفیف باشه که آدم متوجه بشه نه اینکه یهو وسط کارای خونه...😒من در حدی افسرده میشم که دیگه حوصله ندارم کاری کنم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مال من ناز داره لامصب چند روزم انتظارش و میکشم تا بیاد

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
نه یکی اینکه تاریخش دستمه دو اینکه قبلش علائم دارم  اگه پریودات منظمه تاریخاشو یادداشت کن سی ...

منم علائم دارم ولی این بار نداشتم بعد خیلییی هم نامنظمم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2714
وقتی بیرونی فکر میکنی شدی  بدم شدی ولی میرسی خونه میبینی خبری نیست    

حالا من هروقت فکر می کنم شدم درست فکر می کنم لامصب

عزیزم ارتودنسی کردی؟

نه چطور

منم یهویی هستم یهولک میبینم یه روزایناطول میگشه بیشترشه

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
منم علائم دارم ولی این بار نداشتم بعد خیلییی هم نامنظمم

پلیکیستیگی؟

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
تاپیک قبلیتو خوندم خواستم هزینشو بپرسم ببینم چقد شد حدودا

نه همین امروز زدم خودمم نمیدونم هزینشو فعلا پول دستم نیست که انجام بدم متاسفانه

2706