2737
2734
عنوان

گیر افتادم بین مامانم و شوهرم

1458 بازدید | 86 پست

به خدا دیگه خسته شدم ،شوهرم یه خونه نزدیک خونه مامانم اینا گرفت مامانم هم همیشه که میاد خونمون نظر میده راجب وسایل خب یه جورایی ذوق داره ،شوهرم یه تابلو فرش خریده بود که من واقعا دوسش نداشتم ولی خودش خیلی خوشش اومده بود ،من هیچی نگفتم مامانم که اومد میدونست کلا من از تابلو فرش خوشم نمیاد ،گفت خیلی قشنگ و شیکه فقط یکم رنگاش بی روحه بعد شوهرم گفت نه تو نور قشنگ میشه 

مامانم رو کرد به من گفت دیگه سلیقه ی اقا محمده باید قبولش کنی 

وقتی مامانم رفت شوهرم چنان قشقرقی به پا کرددددددددددد

با اینکه ما هنوز رسمی نرفتیم تو خونه خودمون گفت مامانت به چه حقی اینجوری حرف میزنه مامانت احمقه مامانت خیلی دخالت میکنه و...حتی رفت به پدر شوهر مادرشوهرمم گفت پدر شوهرم هم امروز بهم زنگ زده میگه اگه میبینی دارن دخالت میکنن من به محمد هم گفتم خونه رو بفروشه دوری و دوستی بهتره 😐😐😐😐😐

دیگه خسته شدم ولی واقعا حس میکنم شوهرم بیش از حد حساسه و دوس داره همه ازش تعریف و تمجید کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید ب سلیقه هم احترام بزاریم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

عزیزم نمیگم کار شوهرت درست بود اما سعی کن شوهرتو بگیری تو دست خودت ...کار پدرشوهرتم دخالته

به مامانتم غیر مستقیم بگو

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2738

همه مردا همینقدر حساس و مغرور و خودشیفته هستن 😤 من یکی که دیگه بریدم بخدا

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2706