2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کار. تحصیل باید هدف دار باشه.... یعنی نیاز پیدا کنی به ادامه ی تحصیل.

صد در صد اولویت با کاری هست که بهش علاقه مندی در اولویت بعدی کاری که درامد زاست.

مگر اینکه ... به تحصیل علاقه داشته باشی.

کار

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

هر دو 

البته بستگی به روحیه وشرایط داره

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149

اول کار

بعد مرتبط با کاری که انجام میدی یا میخوای انجام بدی برو مدرک بگیر

اینم بگم‌تو دانشگاه هیییییچی بهت یاد نمیدن اگه برمیگشتم یه ۷-۸ سال پیشم، قید دانشگاه رو میزدم میرفتم کلاسای فنی حرفه ای بیرون

مثل مجتمع فنی. هم مدرکش معتبر تره هرجا بخوای بری ترجمه ش میکنی میبری هم واقعا یه چیز یاد میگیری. گِل بگیرن در این دانشگاه های ایرانو 😑

شرکتای گوگل و مایکروسافت یه شرایطی ایجاد کردن چند ساله که کسی که تحصیلات نداره ولی تجربه و توانایی داره میتونه استخدام شه، یعنی چی؟ یعنی دنیا داره میره به سمت استعداد و توانایی ها نه تحصیلات، ولی بسته به شدایط متفاوته.

مثلا شما میتونی از طریق تحصیل راحت از ایران بری، وبعضی رشته ها اگه پارتی داسته باشی برای کار تحصیلات اگه بالا تر باشه حقوق هم بالا تره، ولی یه جا هم میبینی یکی درس خونده وای هیچی بارش نیست.

با تحصیلات یا بدون تحصیلات ،کیفیت و معلومات مهمه حالا چه بادرس چه با کلاس های آزاد یا آزمون و خطا و تجربه