2410
2553
عنوان

ضربه به سرم بچه ام

535 بازدید | 21 پست

پسرم  دوماهشه  دیروز خونه بابام 

بابام داشت با خواهرزاده  هام بازی میکرد

توپ محکم شوت کرد خورد به سر بچه ام توپ پلاستیکی

امروزم خواهرشوهرم داشت مینشست  محکم پاش خورد به سر بچم  خیلی گریه کرد بعدا خوب شد

هیچکدوم من مقصر نبودم یهو این اتفاق افتاد 

تورو خدا بیاین بهم‌بگید چیکار کنم

نکنه مغزش تکون خورده باشه 

همش استرس دارم همش سرش ضربه  میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

به ضربه چک کن تهوع وگیجی نداشته باشه وتا ۱ساعتم نذاربخابه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

نه عزیزم.من بچه ام کوچیک بود سرش ضربه خورد بردم بیمارستان گفت دور جمجمه بچه ها یه حصار محکم داره با این ضربه ها چیزی نمیشه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2714
بیشتر مواظبش باش اصلا جای نبرش 

نمیشه ک خونه خانواده ها نبرد بالای ده بار در روز زنگ میزنن 

الانم خونخ مادر شوهرم نمیزاره برم 

چی بگم باید دعوا کنم برم

2706