2726
عنوان

دوستان بنظرتون کار درستی میکنم

145 بازدید | 20 پست

دارم از شوهرم جدا میشم عشق سابقم بهم زنگ میزنه و میگه من هنوز تو رو دوست دارم و نمیتونم فراموشت کنم منم خیلی دوسش دارم ولی زن داره و میگه زنم بهم خیانت کرده و دوسش ندارم و اگه تو بخوای منو ازش جدا میشم یک دخترم داره دوستان بنظرتون چکار کنم؟ از یک طرف خیلی دوستش دارم از ی طرف نمیخوام زندگی کسی رو خراب کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درووووغ میگه تو چه ساده ای اخه باور نکن حرفشو

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

از کجا میدونی راست میگه؟

به هم نوع خودت خیانت نکن😪

دلت به حال خانومه نمیسوزه واسه بچش دلت بسوزه🙃❤

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

فکر میکنم کار درست کاملا مشخصه چیه

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

به خاطر اون داری جدا میشی؟؟ 

بعدشم روی آشیونه یکی دیگه خونه ساختن آخر و عاقبت نداره

خیلی دوستت داشت همون موقع تلاش می‌کرد بهت برسه همش دروغه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
نه مشکلمون چیز دیگست ولی تو این دوسال ک باهاش بودم هیچ وقت نتونستم عشق سابقم فراموش کنم

به جدا شدنتون کار ندارم

ولی  ب قول دوستان رو زندگی یکی دگ خونتو نساز

تقاصشو پس میدی

ممنونم خدا جون...
به خاطر اون داری جدا میشی؟؟  بعدشم روی آشیونه یکی دیگه خونه ساختن آخر و عاقبت نداره خیلی دوست ...

من هنوز جوابش ندادم فردا بهش میگم که نمیخوامش ولی خدا خودش میدونه که چقد دوسش دارم

2706