2726
عنوان

اگه تا اخر عمر ازدواج نکنیم چی می شه

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 34 پست

هیچی نمیشه فقط فک کنم از یه سنی ب بعد تنهایی سخت باشه

منم ۲۲ سالمه دلم میخواد دیر ازدواج کنم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
من فک می کنم تاهل سختتره

شاید مورد خوبش پیش نیومده وگرنه حس درونی هر انسانی با جنس مخالفش آروم میگیره،انشالله بخت خوبی برات بیاد

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عین خودمی 

عشق تنهایی و رو پای خودم وایستادن 

از هرچی روابط عاشقانه و حرفای کلیشه ای اینطوریه متنفرم

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 

من بودم میرفتم پیش یه مشاور با تجربه ببینم ریشه اش چیه اگه میگفت کلا شخصیتت اینطوری هست که هیچ 

شاید یه مشکل کوچیکی باشه که با مشاوره حل بشه 

جدیدا دکترا میگن یه سری ادما برای ازدواج افریده نشدن و میگن اگه فانتزی جنسی ندارین ازدواج نکنین

شایدم یهو چند سال دیگه عاشق یکی شدی و حاضر شدی به خاطرش همه کار بکنی

2728
مسئولیت پذیر نیستی یه کم هم بیشتر خدا رو بشناس ولی در کل چیزی نمیشه همه که نبایدن ازدواج کنن اما ...

یعنی اونایی که ازدواج نمیکنن مسئولیت پذیر نیستن؟؟؟ 😮 

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 

طبیعت آدمیزاد اینه که به سمت جنس مخالف و تشکیل زندگی حتی اگه  از نظر احساسی نباشه از غریزه کشیده بشه ولی خب ادمیزاد امروزه انقد که تغییرات داشته سینگل فور اوری هم جزیی از سبک زندگیش شده

پیش مشاور برین شاید کلا آدم ازدواج نیستین تکلیفتونم مشخص میشه و خدایی نکرده فردا روز نه کسی رو بدبخت میکنین نه بدبخت میشین

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
نه شدیدا  بچه دوست دارم  ولی برام مهم نیست مادر شدن   اینکه بچه از خودم باشه ...

تمامی این حالاتت ریشه در اعتماد بنفس پایینت داره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
😀😀😀 اره دیگه 

کار کن رو خودت. یا برو مشاور. من یک مشاور پیدا کردم هنوز فرصت نکردم برم. 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706