2410
2553
عنوان

نمیدونم چم شده😰😥😢

159 بازدید | 18 پست

چند وقته وقتی کسی میمیره خیلی ناراحت میشم استرس میگیرم یا حتی گریه میکنم تا چند روز به مرگ و مردن فکر میکنم مثلا دکتر دخترم بر اثر کرونا فوت کرد من روز اول حتی گریه کردم خیلی بغض داشتم انگار پدرمو از دست دادم  به نظرتون نرمالم یا افسردگی دارم؟!😩😓

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

از نزدیکانت خدایی نکرده کسی رو توی چهارسال اخیر از دست دادی؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2714
از نزدیکانت خدایی نکرده کسی رو توی چهارسال اخیر از دست دادی؟

ولی دخترم بیماری سختی گرفته

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
نه

به نظرم دلت ازجای دیگه پره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
ولی دخترم بیماری سختی گرفته

خب همون،من مادرم فوت کرد  یک سال بعد پدر همکار شوهرم تو ۱۰۰سالگی حتی یبارم ندیده بودمش انقدر تو مراسمش گریه کردم که دختراش نکردن،من بعد مادرم اندازه صاحب عزا تو همه مراسما گریه میکنم،قبلا هم وقتی خیلی ازچیزی ناراحت بودم اینجوری بودم

2706