2726
عنوان

حق با کیه؟؟؟ +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3699 بازدید | 155 پست
فقط سانسور بوس بوست بابا یه بوووسه دیگ. سانسور و جدا نوشتن نداره🤦‍♀️😂

ب     و       س    ب      و      س 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبگرد شدیا نگفته بودی معلمی دو پی ن😂😂

شبگرد که منم 😎

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

بنظرم تو مقصری حالا چون صبح بخیر نگفته تو باید زنگ بزنی هرچی از دهنت درمیاد بهش بگی

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
چون صبح بخیر نگفت زنگ‌زدی فحشش دادی  الله اکبر این همه جلال...😐

اخه تاحالا پیش نیومده بوود،ولی خب انقدر پیام دادم قبلش چرا جواب نداد😐

_ این کفشت زشته + اره میدونم همه میگن _ اگه میدونی چرا میپوشی؟؟ + راحتی من مهمه یا حرف مردم؟!!؟!😊
شبگرد که منم 😎

خوش‌میگذره🤓😛

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
معلمی؟

نو

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بنظرم تو مقصری حالا چون صبح بخیر نگفته تو باید زنگ بزنی هرچی از دهنت درمیاد بهش بگی

بحث صبح بخیر نییس من از دیروز چقدر بهش بزنگم پیام بدم لاقل جواب بده داا اخه همیشه صبح بخیر میگفت هررجور باشه میگفت ولی الان چش شده

_ این کفشت زشته + اره میدونم همه میگن _ اگه میدونی چرا میپوشی؟؟ + راحتی من مهمه یا حرف مردم؟!!؟!😊
من مرد تنهای شبم نگفتم چی؟

میگم توتاپیک خودمون گفتی ک معلمی😶😶😶

توهیچی نیسییییی😂😂

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
نو

پوسچر بدن چیه

2706