2737
2734

از اجاره دادن و دنبال خونه گشتن خسته شدم

یه دونه میخ با دلخوشی نمیتونم رو دیوار بزنم 

هردعایی بلدیم بخونیم خدایا سال تحویل سال۱۴۰۰ تو خونه خودمون باشیم

میخ چیه بابا همه پولم رفت پرده خریدن 😭😭😭😭

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله هممون صاحبخونه شیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

مستاجر نیستیم خدا رو شکر. فقط اومدم براتون دعا کنم. چون واقعا سخته. درکتون میکنم..

ان شاءالله همه ی مستاجرا خونه ی دلخواهشونو بخرن و با دل خوش توش زندگی کنن... آمیین

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706