2726
آدم توی عصبانیت یه تصمیم میگیره بعد پشیمون میشه اینم یا عواقب خوبی براش نداشته پستا یا پشیمون شده پا ...

من اصلا نه دنبال کننده این اشخاص هستم نه اصلا برای من مهمن.... اگر تاپیک من را متوجه شده بودی اصلا آینا را نمینوشتی.   من بحثم چیز دیگری هست شما هنوز درگیر شب گناه هستی ... اصلا من منظورم این موردش نبود بحث من این هست برای جذب فالوور آیا این راهها ارزش داره ... و دیگه لزومی نمیبینم با شما بحثی کنم چون اصلا طرز فکر ما متفاوته ...

عزیزم خوب پیجش رو ببند نگاه نکن! ضربه ایی که به من و شما نزده این که شب گناه به قول شما چه کرده به م ...

قربون دهنت عزیزم اینا بیکارن فقط دنبال غیبتن نی نی سایتو با حرمسرا اشتباه گرفتن

تقاص به رستاخیز نمیمامد همه اینجا مجازات میشویم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربون دهنت عزیزم اینا بیکارن فقط دنبال غیبتن نی نی سایتو با حرمسرا اشتباه گرفتن

متاسفانه جهان سومی همینه ! دخالت تو چیزی که به ما ربطی نداره و بد اومدن از کسی که به ما ضربه ایی نزده!

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
من اصلا نه دنبال کننده این اشخاص هستم نه اصلا برای من مهمن.... اگر تاپیک من را متوجه شده بودی اصلا آ ...

درسته من خوشم از غیبتو این حرفا نمیاد و ناخودآگاه جبهه میگیرم در مقابل این رفتار ها و این بحث بی فایدس

موفق باشید🖖

2728
متاسفانه جهان سومی همینه ! دخالت تو چیزی که به ما ربطی نداره و بد اومدن از کسی که به ما ضربه ایی نزد ...

به حال تو هم باید خندید . با تو و امثال تو باید عین خودتون صحبت کرد. جهان سوم را امثال شماها بوجود آوردین که حتی حاضر نیستی فکر کنی ببینی من چی نوشته بودم شماها آونقدر بی ادبانه موضع میگیرین که کرونا که هیچی بدتر از کرونا هم سر ملت ما بیاد باز هم تغییر نمیکنیم من در طول عمرم دفعه اولم هیت در مورد به بازیگر حتی تاپیک زدم اونم بعنوان به خانم بهم برخورد که چرا به خانم باید همه چی زندگیش را بیاد تو صفحه اجتماعی به و بعد به همین مردم بگه حلالتون نمیکنم وقتی خودش از زندگی خصوصی خودش میاد حرف میزنه  پس عمومی شده همه چی دیگه بقیش مسخره میشه ... من از این بی پروایی این بازیگر و امثال شماها ناراحت شدم

وای شماها از چه نسلی دارین میایین که اینقدر بی ادب و وقیحین. شماها را که میبینم از این جامعه متاسف م ...

لطفا نظرتون با ادبیات بهتری بیان کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید