2733
2734
عنوان

بارداراااا بیایییید 😭😭

145 بازدید | 20 پست

من هفته هجدهمم. چند شبه هی دوغ هوس میکنم میخورم با شامم روش هم پونه میریختن برام.... 

الان خوندم برا بچه و انقباض و اینا خطرناکه... دارم سکته میکنم توروخدا بگید چکار کنم 😭😭😭😭😭😭😭

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای من هفته یازدهمم هرشب دوغ میخورم هیچی هم نشده بیخیال بابا دوغ که لبنیاته دیگه چیز قابضی نیس

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
2728
واااای من هفته یازدهمم هرشب دوغ میخورم هیچی هم نشده بیخیال بابا دوغ که لبنیاته دیگه چیز قابضی نیس

پونشو میگم 😭😭😭😭😭 خبر مرگم بشه من هماتومم داشتم که دارم دارو مصرف میکنم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2738
پونشو میگم 😭😭😭😭😭 خبر مرگم بشه من هماتومم داشتم که دارم دارو مصرف میکنم

منم با پونه میخورم گلی نگران نباش عزیزم اتفاقا دوغ خیلی طبعش سرده یه خورده پونه داشته باشه معتدل میشه اصلا جای نگرانی نیست

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
منم با پونه میخورم گلی نگران نباش عزیزم اتفاقا دوغ خیلی طبعش سرده یه خورده پونه داشته باشه معتدل میش ...

وای راست میگی؟ خدا خیرت بده 😭😭😭😭😭 

هر روز نشاسته و آب سرد هم میخورم

وای من فقط اش دوغ دلم میخواد با سیر و نعنا فراوون😋😋😋😋

میخوری ام یا نه؟

علایمتومیشه بگی

اوووممم شیرینی میل ندارم زیاد طبعم شور و ترشه.

بیشتر سرمایی شدم. 

شکمم پهنه ولی... بپرس تا بگم خخخخ

2706